RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Роботи, виконані МКП «Миколаївводоканал» за тиждень
Розмістив 13/04/2018 presscenter

ГКП Николаевводоканал     На цьому тижні аварійно-ремонтні бригади МКП «Миколаївводоканалу» ліквідували 14 витоків на водопровідних мережах та усунули 195 закупорок каналізаційних мереж.

    В понеділок в Інгульському районі по вул. Залізнична, 70 ліквідували виток. На перетині пр. Богоявленський та вул. Південна, у пров. Центральному, 23, по вул. Космонавтів, 55, на перетині вул. Космонавтів та вул. Миколаївська виконали роботи з благоустрою території. У Центральному районі по вул. Артилерійська, 1 ліквідували виток. По вул Чкалова, 120 та Луначарського,  відремонтували пожежні гідранти. У Заводському районі на перетині вул. Леваневців та  2 КП ліквідували виток. По пр. Корабелів, 16 врізали штуцер для відбору проб води. У Корабельному районі на перетині вул. Ольжича та Сечових стрільців виконали роботи з благоустрою території. Виконали планово-профілактичний ремонт за 3 адресами. На перетині вул. Янтарна та Рибна виконали роботи з благоустрою території.
   
    У вівторок в Інгульському районі ліквідували виток по вул. Театральна, 6 та Новозаводська, 7. По вул. Космонавтів, 55 промили мережі. На перетині вул. Чкалова та 9 Слобідська закріпили кришку колодязя. У Центральному районі по вул. Слав’янська, 63 замінили ділянку труби. По вул. Нікольська вимили колодязь та замінили плиту. У Заводському районі у пров. Корабелів, 16 відібрали проби води. По вул. Лазурна, 16 виконали роботи з благоустрою території. По вул. Озерна, 3 обстежили колодязь. У Корабельному районі виконали планово-профілактичний ремонт за 4 адресами. По вул. Прибузька, 16 та 20 виконали роботи з благоустрою.

    У середу в Інгульському районі по вул. Погранична, 236 ліквідували виток та накрили колодязь кришкою. По вул. Космонавтів, 55 промили мережі. У Центральному районі у мкр-ні Сливине накрили колодязь. По вул. Шевченко, 27 замінили пожежний гідрант. По вул. Нікольська ліквідували виток. У Заводському районі на НСК-9 та по вул. Дунаєва, 67 ліквідували витоки. У Корабельному районі по вул. Океанівська, 28 ліквідували виток. Виконали планово-профілактичний ремонт за 3 адресами.
В четвер в Інгульському районі по вул. Передова, 52-Б ліквідували виток. По вул. Авангардна, 47 накрили колодязь. У Центральному районі по вул. Шевченко, 25 побудували колодязь. У Заводському районі по вул. Дунаєва, 67 замінили ділянку труби. У Корабельному районі по вул. Океанівська, 28 замінили пожежний гідрант. По вул. Океанівська, 30 відремонтували пожежний гідрант. По вул. Океанівська, 38-Б та на перетині вул. Ольжича та вул. Галицинівська виконали роботи з благоустрою території. Підготувати сторінку для друку Підготувати сторінку для друку


 
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.03 секунди