RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Повне біоочищення стоків - у кількох областях України. Але і цього замало
ГКП Николаевводоканал Як зауважує аспірант Національного університету водного господарства і природокористування А.М.Гіроль, в розрізі окремих регіонів, де взагалі відсутні очисні споруди каналізації або функціонують частково, протягом останніх років повному циклу біологічного очищення піддавалися усі стічні води лише у двох областях - Львівській, Миколаївській, а також у м. Київ. Ще в 13 областях біологічне очищення пройшли від 90 до 99% стоків. Найменше значення цього показника - в Житомирській області (21%) та м. Севастополь (18%). Незважаючи на це, додає науковець, серед ключових проблем сучасної України - ще й питання доочищення стічних вод, яке дозволить значно скоротити обсяги скидів забруднюючих речовин у водні артерії, повторно використовувати очищені стічні води високої якості у виробничих процесах, тим самим зменшуючи частоту скиду стічних вод і, як насоідок, поліпшити якість води у поверхневих джерелах України.
Розмістив: taras на 10/01/2012 (1450 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Трагедія в Брянську збентежила комунальників
ГКП Николаевводоканал Тіло півторарічного малюка, який провалився до каналізаційного колектора в Брянську вдень 8 січня, знайдено 9 січня на міських очисних спорудах каналізації. Пошуки тіла тривали понад добу. Що ж трапилося того неприємного для країни дня?..
Розмістив: taras на 10/01/2012 (1224 Прочитано)
(детальніше... | 2686 байтів ще | Усього: 0)З Різдвом Христовим!
ГКП Николаевводоканал Шановні миколаївці! Щиросердно вітаємо Вас із цим дивовижним святом! Бажаємо родинного затишку, міцного здоров'я, гармонії та радості, процвітання та мудрості! Віримо у світлу долю Миколаєва, успішне майбутнє України! Нехай у Ваших оселях завжди буде гарно та усміхнено, і щоб Ви завжди були із чистою питною водою! Христос воскрес! Воістину воскрес!
Розмістив: Taras на 06/01/2012 (1085 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)''Миколаївводоканал'' знову обікрали!
ГКП Николаевводоканал На новорічні свята "Миколаївводоканал" ізнову обікрали. Хто відповість за цей безлад?..
Розмістив: taras на 06/01/2012 (1408 Прочитано)
(детальніше... | 5140 байтів ще | Усього: 0)Очаків віднині з водою
ГКП Николаевводоканал 28 грудня в урочистій обстановці відкрито Матросовський водогін (Очаків). Велику роль в його реконструкції зіграв екс-народний депутат України, а нині губернатор області М.П.Круглов. «У 2007 році ми звернулися до народного депутата М.Круглова по допомогу у фінансуванні заміни водопровідних мереж, - розповів очаківський мер М.Топчій. - Губернатор домігся виділення бюджетних коштів, і ми поміняли проблемні ділянки, хоча відчутного результату не отримали. Тоді й постало питання про значне збільшення видобутку води. Була замовлена ​​проектна документація на реконструкцію цього водогону. Будучи губернатором, М.Круглов надав допомогу і у виділенні 14,5 млн. грн. на ці роботи. В результаті завершення реконструкції Матросовського водогону ми отримаємо достатню кількість води для потреб міста. Тепер завдання - технічно грамотно експлуатувати об'єкт і збирати абонентську плату», - додав М.Топчій. Додамо, що відтепер вода в місті буде цілодобово. Щодобове водоспоживання курортного міста - близько 1,5 тис. куб. м. води. Ємність нового накопичувача - 2,5 тис. куб.м., старого - 3 тис. куб.м. Додатково В Очакові планують обладнати водомірами всі 70 багатоквартирних будинків, в яких створені ОСББ. Вітаємо!
Розмістив: taras на 06/01/2012 (1136 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Хто поверне "Миколаївводоканалу" мільйони за вкрадене майно?
ГКП Николаевводоканал Незважаючи на загальну мобілізацію як громадськості, так і правоохоронних органів на боротьбу з розкрадачами металобрухту, чимало підприємств обласного центру продовжують залишатися жертвами «комунального вандалізму». Що ж залишається робити Водоканалу?
Розмістив: taras на 05/01/2012 (1528 Прочитано)
(детальніше... | 3842 байтів ще | Усього: 0)З Новим роком, миколаівці!
ГКП Николаевводоканал Шановні земляки! Щиросердно вітаємо Вас із Новим роком - роком перемог і звершень! Бажаємо Вам незмінно міцного здоров'я, родинного затишку, добробуту і справжньої радості! Нехай нова сторінка розпочнеться із добрих побажань і яскравих справ на користь Миколаєва та України! Щасти Вам, дорогі наші земляки! З повагою - директор підприємства Василь Тельпіс
Розмістив: Taras на 31/12/2011 (1035 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Прийнято бюджет Миколаєва на 2012 рік
ГКП Николаевводоканал На черговій сесії міської ради депутати прийняли бюджет Миколаєва на 2012 рік. Представляючи цей документ, заступник міського голови В.Бондаренко зазначила, що бюджетом передбачено фінансування всіх життєво важливих для міста потреб. Крім того, такі питання, як зарплата працівникам бюджетної сфери також закриті - в 2012 р. на це в повному обсязі передбачені відповідні кошти. Разом з тим, міський голова В.Чайка, підкреслив, що міський бюджет на прийдешній рік дуже обмежений, його обсягу не вистачає для вирішення багатьох важливих питань. За словами мера, обмеженість бюджету диктує прийняття крайніх заходів - скорочення штатної чисельності працівників міськвиконкому. Бюджетом передбачено фінансування тільки 850 штатних одиниць, а це означає, що доведеться скоротити 51 працівника міськвиконкому. Загалом, як розповіла В.Бондаренко, дохідна частина загального фонду головного фінансового документа Миколаєва затверджена на рівні 1 млрд. 365 млн. 867 тис. 493 грн. До дохідної частини бюджету по загальному фонду включені доходи, що враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів (закріплені доходи) в сумі 617,2 млн. грн., що на 98,8 млн. грн. або на 19% більше затвердженого обсягу 2011 року. А, крім того, доходи, які не враховуються при визначенні міжбюджетних трансфертів (власні доходи) в сумі 135,6 млн. грн., що на 3,2 млн. грн. або на 2,4% більше затвердженого обсягу 2011 року. Також до загального фонду увійшли субвенції з державного, обласного бюджетів та бюджету Жовтневого району в сумі 466,7 млн. грн., що на 122,6 млн. грн. або на 35,6% більше обсягів, затверджених у бюджеті 2011 року. Також дотація вирівнювання, додаткова дотація на вирівнювання фінансової забезпеченості та дотація на компенсацію втрат міського бюджету внаслідок надання державних пільг по земельному податку в сумі 146,3 млн. грн., що на 20,3 млн. грн. або на 25,5% більше обсягу 2011. Прибуткову частину бюджету по спецфонду затверджено в розмірі 97 млн. 31 тис. 29 грн., з них трансферти становлять 25 млн. 77,8 тис. грн. Обсяг видаткової частини міського бюджету на 2012 рік - 1 млрд. 460 млн. 387,5 тис. грн. Видатки загального фонду затверджені в обсязі 1 млрд. 276 млн. 32,2 тис. грн. та спеціального фонду - 184 млн. 355,3 тис. грн., у тому числі бюджет розвитку - 138 705,3 тис. грн. Що стосується освіти, то на неї планується спрямувати 403,4 млн. грн. Витрати на культуру затверджені в обсязі 56,9 млн. грн., на фізичну культуру і спорт планується виділити 27,2 млн. грн. За словами В.Бондаренко, незважаючи на обмеженість бюджету, він має соціальну спрямованість. Так, однією з основних «бюджетоємних» галузей є соціальний захист та соціальне забезпечення, яке планується профінансувати в обсязі 374 млн. 793,2 тис. грн.
Розмістив: taras на 28/12/2011 (1124 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Новини звідусіль: Очаківський водогін
ГКП Николаевводоканал Миколаївська облдержадміністрація запевняє, що до кінця року буде введений в експлуатацію після реконструкції Матросовський водогін. В результаті прокладки майже 17-ти кілометрів водопроводу від села Матросівка до м.Очаків, реконструкції 2-х і будівництва 2-х нових свердловин місто отримає питну воду, яку, як запевняють, подаватимуть цілодобово. Після того, як в місто «прийде» вода, потрібно буде замінити і міські водомережі (180км.). Замовником робіт з реконструкції водопроводу виступило УКБ ОДА. Фінансування - за рахунок субвенції з держбюджету, спрямоване на заходи щодо соціально-економічного розвитку регіонів. Підрядник - підприємство «ГенірБуд». Як повідомив директор підприємства І.Світлицький, за 4 місяці вже побудовано 2 нові свердловини на території Матросівка, а 2 існуючі свердловини пройшли очищення ультразвуком, в результаті чого їх продуктивність збільшилася на третину. До того ж, прокладені кілометри водопроводу, по яких вода з чотирьох свердловин надходить в резервуар в Очакові. Поруч зі старим резервуаром побудований новий, в якому буде постійна температура води. Сучасні технології гідроізоляції дозволяють це зробити. Словом, будемо чекати на такі гарні перспективи.
Розмістив: taras на 21/12/2011 (1108 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Волейболісти Водоканалу підтвердили статус кращих
ГКП Николаевводоканал Ось і закінчилися кубкові змагання в Миколаєві з волейболу серед любительських команд. За результатами фінальних ігор четверте місце посіла команда "Освіта", "бронза" - у гравців "Зорі", "срібло" - в команди "Миколаївводоканалу", а першими стали гравці збірної "Інтернат №5". Честь нашого підприємства відстоювали: директор В.Тельпіс (КМС), головний енергетик О.Абабілов (КМС), головний механік О.Зубов (КМС), а також першорозрядники: майстри С.Малиновський, О.Терлига, інженери Д.Тельпіс, Ю.Пацан, електрики Ю.Поліщук, В.Волинщиков, В.Постика. Вітаємо наших гравців із перемогою!
Розмістив: taras на 19/12/2011 (994 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 ]
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.25 секунди