RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
"Миколаївводоканал" продовжує акцію "СТОП ФОСФАТИ!"
ГКП Николаевводоканал Як повідомлялося, директор підприємства В.С.Тельпіс від імені колективу висловив підтримку Всеукраїнській акції "СТОП ФОСФАТИ!", започаткованій колегами з "Київводоканалу". Наразі до цієї акції долучилося вже понад половини всіх водоканалів України, а в соцмережах- не менше 2 тисяч українців, які висловивли схильність до безпечної діяльності очисних споруд каналізації, ефективність роботи яких впливає на стан річок в Україні. Громадська приймальня "Київводоканалу" щодня отримує підписні листи та дзвінки від водоканалів, навчальних закладів, екологічних та громадських організацій. Люди телефонують, хочуть долучитися до ініціативи. Переважна більшість з них — люди середнього та пенсійного віку, які щиро переймаються проблемами екології нашої країни. Чимало з них діляться власним досвідом переходу на безфосфатні мийні засоби. Тож пропонуємо підтримати кожного цю акцію на сторінці акції у соціальній мережі фейсбук (http://www.facebook.com/vodokanal). Крім того, за телефоном прес-служби "Миколаївводоканалу": 58-25-71. Разом ми захистимо наше довкілля!
Розмістив: taras на 12/12/2011 (965 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Володарі срібного м'яча
ГКП Николаевводоканал В суботу, 10 грудня, в Будинку культури "УТОГ" відбулася першість міста з настільного тенісу серед працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. У цих престижних змаганнях, які відкрила голова профспілки працівників ЖКГ С.О.Начінова, взяли участь 12 команд, які представили трудові колективи області. У складній боротьбі перше місце посіли співробітники ОКП "Миколаївоблтеплоенерго", третє - колеги з КП "Миколаївліфт". Почесне друге командне місце посіли наші колеги з МКП "Миколаївводоканал": майстер водомережі Корабельного району С.Малиновський (особисте - друге місце), а також майстер з ОСВ М.Іванов (особисте - сьоме місце). Бажаємо міцного здоров'я нашим спортсменам та подальших перемог!
Розмістив: taras на 12/12/2011 (893 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Вчитися берегти воду - наш пріоритет
ГКП Николаевводоканал Про це повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства А.Близнюк. Він зазначив, що українці за добу витрачають 370 л води, а європейці – 100 л. Про це він сказав в ефірі «5 каналу». «Ми більше втрачаємо за рахунок того, що не рахуємо... Головна ідеологія, яку я як міністр маю донести до українців: рахуй, економ, плати». З огляду на це збереження природних ресурсів - пріоритет, який ми мусимо дотримуватися.
Розмістив: taras на 05/12/2011 (942 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Фінал стає ближчим
ГКП Николаевводоканал 30 листопада відбулася чергова гра збірної команди підприємства проти суперників у кубкових змаганнях м. Миколаєва з волейболу. Гравці з Аграрного університету програли команді "Водоканалу" із рахунком 0:3 (21:25, 28:30, 21:25). Наступна гра водокананальців відбудеться 12 грудня проти команди ЧСЗ. Сподіваємось на перемогу і на подальшу підтримку вболівальників.
Розмістив: taras на 01/12/2011 (882 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Наші волейболісти впевнено йдуть до фіналу
ГКП Николаевводоканал 24 листопада у спортивному залі Палацу спорту "Зоря" тривали кубкові ігри з волейболу серед любительських команд м. Миколаєва. Збірна команда Водоканалу з волейболу вміло здолала свого суперника - команду "Зорі", обігравши її з рахунком 3:1 (22:25, 25:19, 25:13, 25:22). Наразі - гра з іншим суперником у групі - командою ЧСЗ, яка відбудеться у понеділок, 28 листопада, о 18.30 в спортзалі Аграрного університету. Вболівальники, підтримайте нашу команду!
Розмістив: taras на 24/11/2011 (848 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Керівники ЖКГ зустрінуться з працівниками підприємства
ГКП Николаевводоканал 29 листопада о 14.00 на підприємстві відбудеться зустріч із начальником управління комунального господарства, заступником директора департаменту ЖКГ м. Миколаєва Юрієм Соломоновим. На зустріч запрошуються всі працівники, абоненти підприємства, які матимуть можливість поставити нагальні запитання, поцікавитися перспективами розвитку житлово-комунального господарства краю.
Розмістив: taras на 24/11/2011 (904 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Скажемо фосфатовмісним миючим засобам - НІ!
ГКП Николаевводоканал Колектив підприємства підтримує розпочату 22 листопада ПАТ «АК «Київводоканал» масштабну кампанію проти фосфатовмісних миючих засобів з метою заборони їх на законодавчому рівні в Україні. Лист-звернення для підпису та розповсюдження надіслано усім водоканалам України, екологічним організаціям та найбільшим навчальним закладам. Наголошуємо, що кожен може підтримати цю ініціативу, залишивши свій підпис під листом упродовж двох тижнів. Як засвідчив директор МКП "Миколаївводоканал" В.С.Тельпіс, разом ми у змозі робити впевнені кроки на шляху до попередження можливої проблеми з питною водою по всій Україні. Давайте захищати довкілля разом! - наголосив директор (залишити голос можна тут: http://www.onlinepetition.ru/stopfosfaty/petition.html).
Розмістив: taras на 24/11/2011 (1501 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)З історії підприємства: "Електрамвод"
ГКП Николаевводоканал Відомо, що в часи НЕПу на госпрозрахунок поступово переводили підприємства, об'єднуючи у трести. В таких умовах 20 листопада 1923 р. розпочато експлуатацію міського комбінату “Електрамвод”, (проіснував 10 місяців та 11 днів), який об’єднав роботу електростанції, трамвайного депо та водопроводу, а також лабораторії, майстерні, завод “Перун”. Першим директором –розпорядником комбінату став Веселов, а його керівником - К.С.Шкуро. Колектив комбінату, окрім забезпечення міста основними послугами, розробив ”Правила про збереження і благоустрій будинків та їх частин”, (10 квітня 1924 р.). До речі, тарифи за цей час фактично не змінилися: протягом перших кварталів 1924/1925, 1925/1926 рр. за 100 відер брали 25-40 коп., за поливку вулиць - 50 коп., а вода для підприємств, державних закладів дорівнювала 150-200 коп. За статистичними даними прибуткова частина міського бюджету складалась, в основному, з надходжень комунальних підприємств у розмірі 2 млн. карб. Але незважаючи на нову систему господарювання, яка, на жаль, базувалася на неприйнятних для економіки явищах, комбінат “Електрамвод” ліквідовано 1 жовтня 1924 р. На цей день основний капітал підприємства склав 3652110 карб. 86 коп., зворотний капітал – 264208 карб. 92 коп., баланс - 4029980 карб. 84 коп., прибуток - 902897 карб. 62 коп. Знаймо свою історію, шануймо своїх ветеранів!
Розмістив: taras на 17/11/2011 (950 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Обрано уповноваженого для отримання кредиту ЄІБ для підприємства
ГКП Николаевводоканал Як стало відомо, 9 листопада Кабінет Міністрів України затвердив проект розпорядження Президента України, згідно з яким уповноваженим підписати від імені нашої країни Лист про внесення змін до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком щодо "Інвестиційного проекту розвитку систем водопостачання та водовідведення в місті Миколаєві" буде заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Григорій Семчук. Нагадаємо, що внесення запропонованих змін дозволить залучити кредитні кошти Європейського інвестиційного банку в розмірі 15540000 євро на реалізацію зазначеного проекту, що, зокрема, дозволить МКП «Миколаївводоканал» покращити якість питної води і поліпшити роботу системи очищення стічних вод міста. Переговори між сторонами повинні відбутися вже найближчим часом. Про результати буде повідомлено додатково.
Розмістив: taras на 16/11/2011 (957 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Волейболісти Водоканалу відстоюють честь кращих гравців міста
ГКП Николаевводоканал 14 листопада розпочилася змагання з волейболу на кубок м. Миколаєва, в яких за перемогу боротимуться десять кращих команд обласного центру у двох групах. Найтитулованіша волейбольна збірна краю - команда Водоканалу - у складі директора В.Тельпіса (КМС), головного енергетика О.Абабілова (КМС), головного механіка О.Зубова (КМС), а також першорозрядників: майстрів С.Малиновського, О.Терлиги, інженера Д.Тельпіса, електриків Ю.Поліщука, В.Волинщикова, відкриваючи ці престижні змагання, обіграла команду "Машпроект" з рахунком 3:1 (25:15, 23:25, 25:23, 25:23). Наступну гру команда комунальників проведе 23 листопада о 18.30 проти збірноі "Зорі" на її ж полі. Суперниками Водоканалу, крім іншого, є команди МДАУ та ЧСЗ. Вболівальники, підтримайте кращу команду області!
Розмістив: taras на 14/11/2011 (987 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 ]
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.27 секунди