RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Волейболісти Водоканалу відстоюють честь кращих гравців міста
ГКП Николаевводоканал 14 листопада розпочилася змагання з волейболу на кубок м. Миколаєва, в яких за перемогу боротимуться десять кращих команд обласного центру у двох групах. Найтитулованіша волейбольна збірна краю - команда Водоканалу - у складі директора В.Тельпіса (КМС), головного енергетика О.Абабілова (КМС), головного механіка О.Зубова (КМС), а також першорозрядників: майстрів С.Малиновського, О.Терлиги, інженера Д.Тельпіса, електриків Ю.Поліщука, В.Волинщикова, відкриваючи ці престижні змагання, обіграла команду "Машпроект" з рахунком 3:1 (25:15, 23:25, 25:23, 25:23). Наступну гру команда комунальників проведе 23 листопада о 18.30 проти збірноі "Зорі" на її ж полі. Суперниками Водоканалу, крім іншого, є команди МДАУ та ЧСЗ. Вболівальники, підтримайте кращу команду області!
Розмістив: taras на 14/11/2011 (1009 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)В Україні діятимуть нові правила постачання води?
ГКП Николаевводоканал До кінця 2011 р. введуть нову редакцію будівельних норм і правил, що стосуються водовідведення і поставок води в рамках внесення змін до Закону Украіни про загальнодержавну програму «Питна вода України» на 2006-2020 рр. Про це повідомила перший заступник голови Адміністрації Президента І.Акімова. «Останнім часом Президент робив особливий акцент на поліпшенні якості води і, зокрема, на забезпеченні високоякісною водою. І тому підписання Президентом цього закону - це один із кроків в цьому напрямі... Стара програма має бути оновлена з багатьох причин. Насамперед, вперед пішли загальносвітові стандарти якості води, і вони повинні враховуватися при формуванні будь-якого набору заходів... Тож до кінця року буде введена нова редакція будівельних норм і правил, що стосуються водовідведення і поставок води», - сказала Акімова. За її словами, якщо стара програма припускала фінансування винятково з держбюджету, то нова програма припускає, що значний акцент має бути зроблений на недержавні кошти. «А ви знаєте, що такі організації, як Світовий банк і ЄБРР, готові фінансувати поліпшення поставок якісної води для населення? У новій програмі передбачається майже дві третини коштів використовувати з небюджетних джерел... Національна комісія, яка здійснює регулювання у сфері комунальних послуг, - на неї покладається функція перегляду тарифів водовідведення і поставок води», - відзначила Акімова ("Україна комунальна").
Розмістив: taras на 14/11/2011 (1211 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Підприємство готове відстояти свою позицію перед АМКУ
ГКП Николаевводоканал Як повідомлялося, адміністративна колегія Миколаївського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) прийняла рішення оштрафувати МКП "Миколаївводоканал" на 68 тис. грн. нібито за неправомірне відключення води 42-м споживачам, які, до речі, протягом тривалого періоду часу встигли зібрати чималий борг за користування послугами з централізованого водопостачання та водовідведення. Повідомляємо, що Миколаївське відділення АМКУ, як це видно з наданих документів, приймало рішення, виходячи з вимог окремих законів України без урахування норм Цивільного кодексу. Зокрема, зроблено акцент на тому, що питання централізованого надання послуг фізичним особам досі не врегульовані існуючими Правилами користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства житлово-комунального господарства України від 27.06.2008 р. № 190 , хоча своїм рішенням сесія Миколаївської міськради це питання розв'язала. Внаслідок наведеного МКП "Миколаївводоканал" готове оскаржувати рішення адміністративної колегії Миколаївського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України в суді.
Розмістив: taras на 11/11/2011 (1086 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Українців нарешті забезпечать питною водою до 2020 року
ГКП Николаевводоканал Президент України В.Янукович підписав № 3933-VI «Про внесення змін до закону України» Про Загальнодержавну програму «Питна вода України» на 2006-2020 роки». Програмою планується здійснити: упорядкування зон санітарної охорони джерел питного водопостачання на 2234 водозаборах; будівництво та реконструкцію 570 водозабірних споруд із застосуванням новітніх технологій і обладнання; впровадити 23000 станцій (установок) доочищення питної води та пунктів її розливу; інвентаризацію 1292 каналізаційних очисних споруд, будівництво тареконструкцію 131 водопровідних та каналізаційних очисних споруд; розробити 1230 схем оптимізації роботи систем централізованого водопостачання та водовідведення; оснащення 356 лабораторій контролю якості води та очистки стічних вод сучасним контрольно-аналітичним обладнанням; розробка 34 нормативно-правові акти у сфері питного водопостачання та водовідведення; розроблення, вдосконалення та впровадження 18 науково-дослідних і дослідно-конструкторських розробок. Орієнтовний обсяг фінансування програми становить 9 млрд 471,7 млн грн, з них за рахунок державного бюджету - 3 млрд 4,3 млн грн, інших джерел - 6 млрд 467,4 млрд грн., повідомляє "Україна комунальна".
Розмістив: taras на 11/11/2011 (944 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)В районі вул. Дзержинського не було води (оновлено)
ГКП Николаевводоканал Як повідомлялося, 23 жовтня о 22.45 в результаті незначної аварії на водогоні в центрі міста тимчасово було припинено водопостачання кількох багатоповерхівок за такими адресами: вул. Дзержинського, 50, 50-А, 56, пр. Леніна, 171, 173, вул. Чкалова, 110, 110-А, 110-Б. Сьогодні з самого зранку велися погоджувальні, а також оперативні аварійно-відновлювальні роботи бригадою водовідників з використанням належної спецтехніки. Йшлося і про те, що орієнтовний час відновлення централізованого водопостачання миколаївців в цьому мікрорайоні - 18.00. Незважаючи на такі незручності, вода у кранах миколаївців була вже о 13.20. У цих роботах взяли участь провідні спеціалісти відділу водопровідної мережі підприємтсва. Ми працюємо для Вас!
Розмістив: taras на 24/10/2011 (875 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Працівники Водоканалу - найвлучніші
ГКП Николаевводоканал Як уже повідомлялося, в стрілецькому тирі стадіону «Юність» відбулися змагання з дартсу та стрільби з пневматичної гвинтівки серед підприємств житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення м. Миколаєва. У них взяли участь більше ста осіб з 18 комунальних підприємств міста ...
Розмістив: taras на 17/10/2011 (1152 Прочитано)
(детальніше... | 3663 байтів ще | Усього: 0)Зміна тарифів не стосується населення
ГКП Николаевводоканал Нагадаємо, що Національна комісія регулювання ринку комунальних послуг України постановою від 30 вересня 2011 р. №200 з 1 жовтня 2011 р. встановила тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які надаються МКП “Миколаївводоканал”. У зв'язку з цим подаємо термінологічне роз'яснення: бюджетними установами називаються ті, що фінансуються з бюджетів усіх рівнів (міського, обласного, державного), іншими споживачами - ті, хто споживає послуги (підприємства, установи, організації, інші юридичні особи). Повторюємо, що тарифи для населення не змінилися, тому їх рівень залишається на тому ж самому рівні.
Розмістив: taras на 12/10/2011 (1092 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)В понеділок центр міста готуватимуть до зими
ГКП Николаевводоканал Відповідно до плану по підготовці Миколаєва та основного обладнання МКП "Миколаївводоканал" до робіт у зимовий період в понеділок, 17 жовтня, будуть вестися планові аварійно-відновлювальні роботи на водогоні в центрі міста. У зв'язку з цим на території від Центрального стадіону до вул. М.Морської з 9.30 до 18.00 буде помітний занижений тиск води на верхніх поверхах житлових будинків. Просимо поставитися до таких незручностей з порозумінням. Ми дбаємо про якість та рівень наданих послуг!
Розмістив: taras на 12/10/2011 (947 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Підприємство отримало нові тарифи
ГКП Николаевводоканал Національна комісія регулювання ринку комунальних послуг України постановою від 30 вересня 2011 року №200 з 1 жовтня 2011 року встановила тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які надаються міським комунальним підприємством “Миколаївводоканал”. Текст постанови додається.
Розмістив: taras на 12/10/2011 (976 Прочитано)
(детальніше... | 7519 байтів ще | Усього: 0)В Кіровограді посилили роботу з боржниками
ГКП Николаевводоканал Адміністрації ОКВП «Дніпро-Кіровоград» звернулося до населення Кіровоградської області з приводу погашення боргів за спожиту воду то водовідведення. У ньому сказано, що для забезпечення стабільної та безперебійної роботи реорганізованого підприємства необхідно, щоб оплата за отримані послуги водопостачання та водовідведення здійснювалася своєчасно та в повному обсязі всіма категоріями споживачів, в першу чергу населенням. У разі недотримання споживачами своїх договірних зобов'язань у частині оплати отриманих послуг підприємство не зможе надавати якісні послуги та здійснювати заходи по реконструкції і модернізації об'єктів районного водопроводу та міських мереж водопостачання. У свою чергу, підприємство запевняє, що докладе всіх можливих зусиль для забезпечення населення та підприємств і організацій міст обласного значення якісними послугами водопостачання та водовідведення.
Розмістив: taras на 10/10/2011 (972 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 ]
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.26 секунди