RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Перші кроки нового міністра
ГКП Николаевводоканал Колишній губернатор Донецької області Анатолій Близнюк, призначений 12 липня, на посаду міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, заявив про можливість ліквідації ЖЕКів та комерціалізації монополій на газ і воду. Новіий міністр ЖКГ має намір побудувати роботу в кілька етапів. «На першому етапі своєї роботи ми повинні оцінити, де ми є, і що з цим потрібно робити. Другий етап діяльності полягає в тому, що в даній сфері необхідно побачити бізнесову частину. Якщо це буде так, то масово з'являться ОСББ, проводитимуться тендери , конкурси. Не потрібно буде тикати пальцем на ЖЕКи. Не потрібен ЖЕК - так ліквідуйте його. Наймайте того, хто вам найефективніше надасть всі послуги: відремонтує дах, прибере під'їзди, винесе сміття», - заявив міністр. Він зазначив також, що повинна відбутися комерціалізація монополій на газ і воду. «Інше питання: це монополії на газ, воду. Там теж треба буде дивитися. Може здатися неправильним, але комерціалізація цих процесів повинна відбутися», - підкреслив Близнюк ("Україна комунальна").
Розмістив: taras на 13/07/2011 (870 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Уряд виділив гроші для херсонської каналізації
ГКП Николаевводоканал Як ми повідомляли, упродовж лютого–березня 2011 року на території м. Херсона внаслідок складних геологічних умов та сезонного підняття рівня ґрунтових вод на самопливних Північному і Південному каналізаційних колекторах відбулися масові провали ґрунту, розгерметизація стиків та руйнування залізобетонних труб діаметром 600-1200 мм. Тоді виникли умови для екологічного забруднення довкілля, спалаху інфекційних захворювань серед населення. Внаслідок обмеження подачі води порушено більш як на три доби умови життєдіяльності понад 67 тис. мешканців м. Херсона, 25 лікувальних і навчальних закладів, 17 підприємств. З метою уникнення ситуації Уряд схвалив розпорядження «Про виділення коштів для проведення аварійно-відновлювальних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася на каналізаційних колекторах у м. Херсоні». Херсонській облдержадміністрації виділено 21008 тис. грн для проведення аварійно-відновлювальних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася на каналізаційних колекторах у м. Херсоні. Зазначені видатки будуть здійснені за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету. Згідно з розпорядженням, Херсонській ОДА пропонується затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Міністерством фінансів і Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства перелік аварійно-відбудовних робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася на каналізаційних колекторах у м. Херсоні. Також пропонується подати до кінця 2011 року Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства і Державній фінансовій інспекції звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням (Україна комунальна).
Розмістив: taras на 11/07/2011 (976 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Парламент ухвалив програму "Питна вода України"
ГКП Николаевводоканал Верховна Рада України прийняла за основу проект закону про внесення змін до Закону "Про Загальнодержавну програму "Питна вода України" на 2006-2020 роки". За ухвалення рішення проголосували 300 народних депутатів із 386 зареєстрованих у залі. Проектом пропонується затвердити нову редакцію Загальнодержавної цільової програми "Питна вода України" на 2011-2020 роки з метою перегляду і удосконалення нормативно-правової бази у сфері питного водопостачання та водовідведення у зв´язку з розробленням ряду новітніх технологій та обладнання, введенням в дію нових нормативно-правових актів, якими регулюються питання, пов´язані з виконанням програми. У проекті визначена мета, принципи та основні завдання програми, основні етапи виконання програмних заходів, виписані положення, присвячені науково-технічному, організаційному, фінансовому забезпеченню виконання програми, а також контролю за її виконанням. Законопроект містить також положення про основні напрями та заходи виконання програми стосовно охорони та раціонального використання джерел питного водопостачання, технічного переоснащення систем водопровідно-каналізаційного господарства, нормативно-правового та науково-технічного забезпечення (http://health.unian.net).
Розмістив: taras на 11/07/2011 (1011 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Ялта чекає на кредит ЄБРР
ГКП Николаевводоканал Керівництво Ялти планує провести в регіоні комплексний ремонт водопровідно-каналізаційного господарства за рахунок кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку. З такою заявою виступив перший заступник Ялтинського міського голови А.Олефір. «Не всі кредити корисні, але модернізація та розвиток водоканалізаційного господарства, я впевнений, буде сприяти енергозбереженню на підприємстві, підвищить рентабельність його роботи, а також зніме ряд екологічних проблем в регіоні», - зазначив чиновник. Він додав, що будь-які інвестиції у водоканал Ялти будуть корисні не тільки для розвитку інфраструктури, а й для покращення економіки в цілому. У свою чергу головний спеціаліст ЄБРР Д.Гаєвий заявив, що підписання трирічного договору про інвестиційний внесок у цей проект намічений на 15 жовтня цього року. Зараз група фахівців займається розробкою проекту та його економічним обгрунтуванням.
Розмістив: taras на 11/07/2011 (960 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Ялта ждет кредит от ЕБРР
ГКП Николаевводоканал Руководство Ялты планирует провести в регионе комплексный ремонт водопроводно-канализационного хозяйства за счет кредита Европейского банка реконструкции и развития. С таким заявлением выступил первый заместитель Ялтинского городского головы А.Олефир. «Не все кредиты полезны, но модернизация и развитие водоканализационного хозяйства, я уверен, будут способствовать энергосбережению на предприятии, повысят рентабельность его работы, а также снимут ряд экологических проблем в регионе», – отметил чиновник. Он добавил, что любые инвестиции в водоканал Ялты будут полезны не только для развития инфраструктуры, но и для улучшения экономики в целом. В свою очередь главный специалист ЕБРР Д.Гаевой заявил, что подписание трехгодичного договора об инвестиционном вкладе в этот проект намечен на 15 октября этого года. Сейчас группа специалистов занимается разработкой проекта и его экономическим обоснованием.
Розмістив: taras на 11/07/2011 (1041 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Надано кредит для оплати енергоносіїв
ГКП Николаевводоканал На 7-й сесії Миколаївської міськради депутати дали згоду на отримання МКП «Миколаївводоканал» кредиту в розмірі 1,5 млн грн. строком на 1 рік. Цей кредит необхідний підприємству для проведення своєчасних розрахунків за енергоносії, матеріали, виплати заробітної плати у зв'язку з нерівномірністю надходження коштів від споживачів.
Розмістив: taras на 11/07/2011 (932 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Витік по вул. Садовій буде ліквідовано вчасно
ГКП Николаевводоканал 5 липня о 15.20 в диспетчерську водопровідної мережі підприємства надійшов сигнал: по вул. Садовій, 34, стався порив на напірному водогоні Д=600 мм, внаслідок чого достатня кількість води утворила серйозну перешкоду в цьому районі як для мешканців, так і для міського транспорту. Негайно локалізуючи витік, змінюючи схему подачі води, при цьому не відключивши жодного абонента, працівники підприємства, виїхавши на місце, взялися за вивчення проблеми. Виявилося, що на глибині близько 4 м прорвало чавунну магістраль, яка, очевидно, вже відслужила свій термін. Аварійно-відновлювальні роботи розпочато сьогодні, 6 липня: проводиться узгодження необхідних земляних робіт, готується спецтехніка, а також матеріали: близько 5 м труби, розтруби, інші матеріали. Проведення самих робіт ускладнено глибиною залягання досить великої ділянки магістралі, відповідно, складністю його оперативної заміни. Час відновлення магістралі уточнюється. Перепрошуємо за тимчасові незручності.
Розмістив: taras на 06/07/2011 (889 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Коли вода стане джерелом здоров'я?
ГКП Николаевводоканал Документом, який сьогодні гарантується якість води в Україні, є Закон України «Про загальнонаціональну програму «Питна вода на 2011 – 2020 рр.». Відповідно до цього за 10 років в Україні планується збудувати та реконструювати 570 водозабірних споруд, встановити 23 тисячі станцій доочищення питної води у системах централізованого водопостачання та розливу води, збудувати та реконструювати 131 водопровідну та каналізаційну очисну споруду. Окрім того, програма передбачає розробку нормативно-правових актів у сфері питного водопостачання та водовідведення відповідно до стандартів Європейського Союзу. Уряд не пошкодує на ці потреби 3-х мільярдів гривень, однак загальний обсяг необхідних коштів значно більше - 9 млрд грн. Звідки їх взяти – питання залишається відкритим. Загалом, за підрахунками деяких експертів, на початкове очищення водних ресурсів України потрібно понад 100 мдрд грн. Словом, роботи вистачає, і для того повинна бути готовою громадськість, назагал - уряд і країна, яка неодмінно повинна стати заможною, щасливою і... здоровою!
Розмістив: taras на 05/07/2011 (870 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Культура водоспоживання - що це?
ГКП Николаевводоканал Подібне формулювання нерідко збентежує кожного, хто в тому помічає певну неточність. Здалося б, звичайному користувачеві однаково, як до води ставляться у країнах Африки та Європи, йому головне - щоб вода була у крані. Зрештою, за даними ЮНЕСКО, Україна, маючи досить пристойний річковий басейн – більше 63 тисяч річок, посідає 95 місце зі 122 країн світу за рівнем раціонального використання водних ресурсів. За рахунок поверхневих вод у нас здійснюється три чверті постачання питної води. Тому від вмісту річки неподалік багато в чому залежить вміст питва у нашому стакані. Насправді, запасів прісної води в Україні небагато. Якщо вдатися до порівнянь, то економна Німеччина на одного жителя може забезпечити 2,5 тис. куб. води на жителя, тоді як Україна - лише тисячу кубів. До того ж, за останні два десятиліття українці удвічі збільшили обсяги споживання води, хоча кількість населення за ці роки неухильно зменшувалася. Тоді чому ж води в Україні все менше, а чисто – й поготів? Ось основні фактори: 1. Зниження ефективності очисних споруд. 2. Несанкціоновані стоки підприємств. 3. Недостатнє фінансування сфери. 4. Низький рівень культури водокористування у нашого населення.
Розмістив: taras на 05/07/2011 (1063 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Що ми знаємо про вторинне забруднення води?
ГКП Николаевводоканал Дискусія, пити чи ні населенню воду з-під крану, точиться давно. З кожним роком шальки терезів перегинаються у бік того, що трубопровідна вода в Україні непридатна до споживання у їжу. В першу чергу, через те, що дезінфекція води відбувається шляхом застосування розчиненого хлору. З одного боку, це гарантія мікробіологічної безпеки обробленої води, з іншого – такий хлор здатний утворювати з органічними речовинами природного походження канцерогенні хлорпохідні, які можуть спричинити злоякісні новоутворення в організмі. Слід додати, що поверхневі води України багаті на органічні речовини (гумінові та фульвокислоти), а існуючі технології централізованого очищення води не дозволяють повною мірою видалити ці домішки. Саме з цієї причини вода може мати солом'яний колір. Другий фактор - це продукти корозії комунікацій. Мережі водопостачання в більшості містах країни нараховують не один десяток років. З часом, унаслідок протікання корозійних процесів, у воду починають потрапляти домішки заліза, які також можуть забарвлювати воду. Постійне вживання води з підвищеним вмістом заліза призводить до порушень роботи серцево-судинної системи та впливає на кисневий обмін в організмі. На думку екологів, низька тривалість життя українців багато в чому пов'язана зі споживанням недоброякісної питної води. До того ж, «погана» вода може стати причиною виразки шлунку, жовчнокам'яної хвороби чи недугу органів дихання. Вживання такої води зумовлює високий рівень захворюваності кишковими інфекціями, вірусним гепатитом, черевним тифом, холерою, ротовірусними інфекціями, збільшує ступінь ризику впливу на організм людини канцерогенних і мутагенних факторів. Тож вихід один - знати про питну воду та способи її захисту від забруднень більше!
Розмістив: taras на 05/07/2011 (1353 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 ]
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.28 секунди