RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Парламент ухвалив програму "Питна вода України"
ГКП Николаевводоканал Верховна Рада України прийняла за основу проект закону про внесення змін до Закону "Про Загальнодержавну програму "Питна вода України" на 2006-2020 роки". За ухвалення рішення проголосували 300 народних депутатів із 386 зареєстрованих у залі. Проектом пропонується затвердити нову редакцію Загальнодержавної цільової програми "Питна вода України" на 2011-2020 роки з метою перегляду і удосконалення нормативно-правової бази у сфері питного водопостачання та водовідведення у зв´язку з розробленням ряду новітніх технологій та обладнання, введенням в дію нових нормативно-правових актів, якими регулюються питання, пов´язані з виконанням програми. У проекті визначена мета, принципи та основні завдання програми, основні етапи виконання програмних заходів, виписані положення, присвячені науково-технічному, організаційному, фінансовому забезпеченню виконання програми, а також контролю за її виконанням. Законопроект містить також положення про основні напрями та заходи виконання програми стосовно охорони та раціонального використання джерел питного водопостачання, технічного переоснащення систем водопровідно-каналізаційного господарства, нормативно-правового та науково-технічного забезпечення (http://health.unian.net).
Розмістив: taras на 11/07/2011 (1051 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Ялта чекає на кредит ЄБРР
ГКП Николаевводоканал Керівництво Ялти планує провести в регіоні комплексний ремонт водопровідно-каналізаційного господарства за рахунок кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку. З такою заявою виступив перший заступник Ялтинського міського голови А.Олефір. «Не всі кредити корисні, але модернізація та розвиток водоканалізаційного господарства, я впевнений, буде сприяти енергозбереженню на підприємстві, підвищить рентабельність його роботи, а також зніме ряд екологічних проблем в регіоні», - зазначив чиновник. Він додав, що будь-які інвестиції у водоканал Ялти будуть корисні не тільки для розвитку інфраструктури, а й для покращення економіки в цілому. У свою чергу головний спеціаліст ЄБРР Д.Гаєвий заявив, що підписання трирічного договору про інвестиційний внесок у цей проект намічений на 15 жовтня цього року. Зараз група фахівців займається розробкою проекту та його економічним обгрунтуванням.
Розмістив: taras на 11/07/2011 (1016 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Ялта ждет кредит от ЕБРР
ГКП Николаевводоканал Руководство Ялты планирует провести в регионе комплексный ремонт водопроводно-канализационного хозяйства за счет кредита Европейского банка реконструкции и развития. С таким заявлением выступил первый заместитель Ялтинского городского головы А.Олефир. «Не все кредиты полезны, но модернизация и развитие водоканализационного хозяйства, я уверен, будут способствовать энергосбережению на предприятии, повысят рентабельность его работы, а также снимут ряд экологических проблем в регионе», – отметил чиновник. Он добавил, что любые инвестиции в водоканал Ялты будут полезны не только для развития инфраструктуры, но и для улучшения экономики в целом. В свою очередь главный специалист ЕБРР Д.Гаевой заявил, что подписание трехгодичного договора об инвестиционном вкладе в этот проект намечен на 15 октября этого года. Сейчас группа специалистов занимается разработкой проекта и его экономическим обоснованием.
Розмістив: taras на 11/07/2011 (1080 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Надано кредит для оплати енергоносіїв
ГКП Николаевводоканал На 7-й сесії Миколаївської міськради депутати дали згоду на отримання МКП «Миколаївводоканал» кредиту в розмірі 1,5 млн грн. строком на 1 рік. Цей кредит необхідний підприємству для проведення своєчасних розрахунків за енергоносії, матеріали, виплати заробітної плати у зв'язку з нерівномірністю надходження коштів від споживачів.
Розмістив: taras на 11/07/2011 (988 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Витік по вул. Садовій буде ліквідовано вчасно
ГКП Николаевводоканал 5 липня о 15.20 в диспетчерську водопровідної мережі підприємства надійшов сигнал: по вул. Садовій, 34, стався порив на напірному водогоні Д=600 мм, внаслідок чого достатня кількість води утворила серйозну перешкоду в цьому районі як для мешканців, так і для міського транспорту. Негайно локалізуючи витік, змінюючи схему подачі води, при цьому не відключивши жодного абонента, працівники підприємства, виїхавши на місце, взялися за вивчення проблеми. Виявилося, що на глибині близько 4 м прорвало чавунну магістраль, яка, очевидно, вже відслужила свій термін. Аварійно-відновлювальні роботи розпочато сьогодні, 6 липня: проводиться узгодження необхідних земляних робіт, готується спецтехніка, а також матеріали: близько 5 м труби, розтруби, інші матеріали. Проведення самих робіт ускладнено глибиною залягання досить великої ділянки магістралі, відповідно, складністю його оперативної заміни. Час відновлення магістралі уточнюється. Перепрошуємо за тимчасові незручності.
Розмістив: taras на 06/07/2011 (954 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Коли вода стане джерелом здоров'я?
ГКП Николаевводоканал Документом, який сьогодні гарантується якість води в Україні, є Закон України «Про загальнонаціональну програму «Питна вода на 2011 – 2020 рр.». Відповідно до цього за 10 років в Україні планується збудувати та реконструювати 570 водозабірних споруд, встановити 23 тисячі станцій доочищення питної води у системах централізованого водопостачання та розливу води, збудувати та реконструювати 131 водопровідну та каналізаційну очисну споруду. Окрім того, програма передбачає розробку нормативно-правових актів у сфері питного водопостачання та водовідведення відповідно до стандартів Європейського Союзу. Уряд не пошкодує на ці потреби 3-х мільярдів гривень, однак загальний обсяг необхідних коштів значно більше - 9 млрд грн. Звідки їх взяти – питання залишається відкритим. Загалом, за підрахунками деяких експертів, на початкове очищення водних ресурсів України потрібно понад 100 мдрд грн. Словом, роботи вистачає, і для того повинна бути готовою громадськість, назагал - уряд і країна, яка неодмінно повинна стати заможною, щасливою і... здоровою!
Розмістив: taras на 05/07/2011 (929 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Культура водоспоживання - що це?
ГКП Николаевводоканал Подібне формулювання нерідко збентежує кожного, хто в тому помічає певну неточність. Здалося б, звичайному користувачеві однаково, як до води ставляться у країнах Африки та Європи, йому головне - щоб вода була у крані. Зрештою, за даними ЮНЕСКО, Україна, маючи досить пристойний річковий басейн – більше 63 тисяч річок, посідає 95 місце зі 122 країн світу за рівнем раціонального використання водних ресурсів. За рахунок поверхневих вод у нас здійснюється три чверті постачання питної води. Тому від вмісту річки неподалік багато в чому залежить вміст питва у нашому стакані. Насправді, запасів прісної води в Україні небагато. Якщо вдатися до порівнянь, то економна Німеччина на одного жителя може забезпечити 2,5 тис. куб. води на жителя, тоді як Україна - лише тисячу кубів. До того ж, за останні два десятиліття українці удвічі збільшили обсяги споживання води, хоча кількість населення за ці роки неухильно зменшувалася. Тоді чому ж води в Україні все менше, а чисто – й поготів? Ось основні фактори: 1. Зниження ефективності очисних споруд. 2. Несанкціоновані стоки підприємств. 3. Недостатнє фінансування сфери. 4. Низький рівень культури водокористування у нашого населення.
Розмістив: taras на 05/07/2011 (1109 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Що ми знаємо про вторинне забруднення води?
ГКП Николаевводоканал Дискусія, пити чи ні населенню воду з-під крану, точиться давно. З кожним роком шальки терезів перегинаються у бік того, що трубопровідна вода в Україні непридатна до споживання у їжу. В першу чергу, через те, що дезінфекція води відбувається шляхом застосування розчиненого хлору. З одного боку, це гарантія мікробіологічної безпеки обробленої води, з іншого – такий хлор здатний утворювати з органічними речовинами природного походження канцерогенні хлорпохідні, які можуть спричинити злоякісні новоутворення в організмі. Слід додати, що поверхневі води України багаті на органічні речовини (гумінові та фульвокислоти), а існуючі технології централізованого очищення води не дозволяють повною мірою видалити ці домішки. Саме з цієї причини вода може мати солом'яний колір. Другий фактор - це продукти корозії комунікацій. Мережі водопостачання в більшості містах країни нараховують не один десяток років. З часом, унаслідок протікання корозійних процесів, у воду починають потрапляти домішки заліза, які також можуть забарвлювати воду. Постійне вживання води з підвищеним вмістом заліза призводить до порушень роботи серцево-судинної системи та впливає на кисневий обмін в організмі. На думку екологів, низька тривалість життя українців багато в чому пов'язана зі споживанням недоброякісної питної води. До того ж, «погана» вода може стати причиною виразки шлунку, жовчнокам'яної хвороби чи недугу органів дихання. Вживання такої води зумовлює високий рівень захворюваності кишковими інфекціями, вірусним гепатитом, черевним тифом, холерою, ротовірусними інфекціями, збільшує ступінь ризику впливу на організм людини канцерогенних і мутагенних факторів. Тож вихід один - знати про питну воду та способи її захисту від забруднень більше!
Розмістив: taras на 05/07/2011 (1412 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Якість води залежить від рівня ставлення до неї
ГКП Николаевводоканал Вода може бути не лише джерелом життя, а й зброєю масового ураження. Ось відомі приклади. У грудні минулого року в Бердичеві у воді з-під крану знайшли істот невідомого походження. Люди виявили там живність, схожу на пуголовків. Кілька місяців потому на Одещині жителі масово отруїлися через те, що з кранів побігла вода з гострим каналізаційним запахом. А станом на 29 червня у Маріуполі епідеміологи констатували 18 випадків захворювання на холеру і 9 вібріононосіїв - збудника серед клінічно здорових осіб. Суспільство розводить руками, що не готове до засвоєння помилок на ниві розвитку комунального господарства, яке останнім часом потерпає не кращі часи. Тож вихід один - знати про ту воду, яку споживаєте, а також робити все можливе для того, щоб дізнатися про шляхи її доочищення. Ваше здоров'я - у ваших руках!
Розмістив: taras на 05/07/2011 (1194 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Робота над єдиними тарифами триває
ГКП Николаевводоканал Уряд працює над удосконаленням процесу формування та застосування тарифів на послуги з тепло-, водопостачання та водовідведення. Відповідне розпорядження «Деякі питання вдосконалення формування тарифів на послуги з тепло-, водопостачання та водовідведення» затверджено на засіданні КМУ 29 червня. Так, АМКУ разом з органом держуправління в галузі контролю за цінами, Державною архітектурно-будівельною інспекцією проведуть планові перевірки суб’єктів господарювання у сфері тепло-, водопостачання та водовідведення щодо дотримання вимог законодавства про захист економічної конкуренції. Місцевим адміністраціям разом з органами місцевого самоврядування необхідно протягом 3-х місяців розглянути питання щодо цільового використання коштів суб’єктами господарювання у сфері тепло-, водопостачання та водовідведення під час провадження ними своєї діяльності. Також відповідними відомствами мають бути проведені ґрунтовні статистичні дослідження суб’єктів господарювання у сфері тепло-, водопостачання та водовідведення щодо їх кількості, обсягів відпущеної ними води і теплової енергії, стану та зносу основних фондів. Передбачається, що для удосконалення процесу формування складових тарифів, вже з наступного року територіальні органи НКРЕ та органу держуправління в галузі контролю за цінами будуть брати участь в підготовці та погодженні висновків щодо розрахунків економічно обґрунтованих планових витрат, пов’язаних з наданням послуг суб’єктами господарювання у сфері тепло-, водопостачання та водовідведення, ліцензування яких здійснюється Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими держадміністраціями. Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерству енергетики та вугільної промисловості, Національній комісії регулювання електроенергетики, Державному агентству з енергоефективності та енергозбереження доручено розробити до кінця 2011 року програми стимулювання розвитку виробництва теплової енергії з відновлюваних джерел енергії. А у Державному бюджету України на 2012 рік буде заплановано видатки для вирівнювання тарифів між суб’єктами господарювання у сфері тепло-, водопостачання та водовідведення, різниця в яких виникла з об’єктивних причин (http://news.ligazakon.ua).
Розмістив: taras на 04/07/2011 (1040 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 ]
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.25 секунди