RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Миколаєву є, чим здивувати європейців
ГКП Николаевводоканал Очевидно, МКП "Миколаївводоканал" із його прагненням радикально змінити підходи в своїй роботі, надавати якісніші послуги на рівні інших підприємств галузі сьогодні - звичайне українське диво, про що, власне, і говорили 14 травня на презентації «Інвестиційного проекту розвитку систем водопостачання і водовідведення в м.Миколаєві », в якій взяли участь голова Представництва ЄС в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра, голова представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Т.Емануельссон, міський голова В.Чайка, директор МКП «Миколаївводоканал» В.Тельпіс, іноземні гості ...
Розмістив: taras на 16/05/2011 (922 Прочитано)
(детальніше... | 2889 байтів ще | Усього: 0)Мешканці багатоповерхівок сьогодні можуть бути без води
ГКП Николаевводоканал Як повідомлялося в місцевих ЗМІ, сьогодні з 8.00 до 17.00 колектив ПАТ "Миколаївобленерго" проводить відновлювальні роботи в центрі міста. Зважаючи на це насосна станція водопроводу №4 (р-н водонапірної башти) знеструмлена, а жителі верхніх поверхів багатоповерхівок можуть опинитися без води (або зі зниженим тиском води) за наступним периметром: від пр.Леніна до вул.Адміральської, від Сухого Фонтану до вул. М. Морської. Просимо поставитися до цих незручностей з розумінням.
Розмістив: taras на 11/05/2011 (992 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Поляки переймаються каналізацією... Харкова
ГКП Николаевводоканал КП "Харківкомуночиствод" у березні 2011 року підписало контракт з польським консорціумом на виготовлення насосного устаткування. Виготовлення устаткування відбувається в рамках реалізації проекту "Модернізація Головної каналізаційної насосної станції та 24-х каналізаційних насосних станцій м. Харкова із впровадженням енергозберігаючого насосного устаткування". Виготовлятися обладнання буде на шведському заводі "Флюгт". Вартість обладнання - 5,5 млн. дол. Завершення всіх робіт - І півріччя 2012 року. Планується, що після впровадження цього проекту економія електроенергії в рік складе 7,2 кВт/год, що дозволить заощадити більше 5 млн. грн на рік. Економія на експлуатаційних витратах складе 788 тисяч грн. на рік. Термін окупності проекту - 4,9 роки. Нагадаємо, до другої половини 2012 року в КП «Харківкомуночиствод» планують поміняти всі насосне обладнання на всіх 24 станціях і на головній насосній станції. Крім даної роботи за власне профільної діяльності підприємства, ХКОВ шукає способи заощадити і на своїх повсякденних витратах, пов'язаних із забезпеченням власної життєдіяльності. Наприклад, на одному з комплексів підприємства планують встановити геліобатареї - для забезпечення співробітників гарячою водою. Для менших витрат на опалення приміщень проводиться обробка стін виробничих та адміністративних будівель теплоізоляційної штукатуркою. Також для опалення планується встановити ще один тепловий насос, який гріє приміщення, отримуючи тепло від стічних вод. Одна така установка вже успішно працює (dozor.kharkov.ua).
Розмістив: taras на 04/05/2011 (1014 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Як сплачують українці за комунальні послуги?
ГКП Николаевводоканал Населення України в першому кварталі 2011 р. сплатило за житлово-комунальні послуги 12 млрд 114 млн 169 тис. грн. Про це повідомляє Державна служба статистики України. Всього було нараховано до сплати 13 млрд 431 млн 384 тис. грн, рівень сплати склав 90,2%. Найвищий рівень оплати спостерігався у Закарпатській (103,2%), Львівській (101,4%) та Івано-Франківській (99,4%) областях, найменший - у Дніпропетровській області (79,6%), АР Крим (81,4%), Луганській (84,7%) та Донецькій (86,4%) областях. Рівень оплати населенням газопостачання у I кв. поточного року становить 90,4%, централізованого опалення і гарячого водопостачання - 84,8%, водопостачання і водовідведення - 99%, утримання будинків - 97,9%, вивезення побутових відходів - 99,7% (www.rbc.ua).
Розмістив: taras на 04/05/2011 (994 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Плутанина у приналежності мереж
ГКП Николаевводоканал Дуже часто жителі м. Миколаєва пишуть на адресу адміністрації підприємства з приводу відкритих кришок люків з вимогою їх своєчасно накривати. Про крадіжках такого обладнання ми писали неодноразово, доводячи до відома не тільки громади, але і правоохоронних органів. Одне з останніх звернень громадян стосувалося двох відкритих люків на перехресті вул.Скороходова та М.Морської, куди, як кажуть, очевидний ризик потрапити не лише тваринам, але й людям, особливо в пізній час. Повідомляємо, що магістралі за вказаною вище адресою відносяться до зливової каналізації і не перебувають на балансі МКП "Миколаївводоканал".
Розмістив: taras на 15/04/2011 (922 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Про нещасний випадок по пр. Миру - офіційно
ГКП Николаевводоканал Як стало відомо, 13 квітня близько 7:45 по пр.Миру, 25-А, в колодязь впала 8-річна дитина, яку бійці відділення СДПЧ № 2 з охорони Ленінського району підняли на поверхню з використанням висувної пожежної драбини та передали бригаді швидкої медичної допомоги. З цього приводу місце події обстежили фахівці відділу каналізаційної мережі. Тому повідомляємо, що цей колодязь відноситься до зливової каналізації і не перебуває на балансі нашого підприємства. А той факт, що місце події накрите кришкою з логотипом МКП "Миколаївводоканал", говорить про очевидний факт крадіжки цієї кришки з мереж нашого підприємства.
Розмістив: taras на 15/04/2011 (917 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Поточні роботи на водогоні - у строк і якісно
ГКП Николаевводоканал З 13 квітня на магістральному водогоні Д=1000 мм по вул.Чигрина проводяться в безперервному режимі позапланові аварійно-відновлювальні роботи по заміні муфти. Роботи ускладнені глибиною залягання обладнання (близько 6 м), а також мокрим грунтом, який постійно обсипається. Ускладнено і транспортний рух по цій вулиці. У ліквідації аварії беруть участь кілька бригад водовідників, в їх розпорядженні - вся необхідна спецтехніка. Відзначимо, що перекриття водопостачання в цьому мікрорайоні не очікується. Плановане закінчення робіт - 15 квітня. Просимо миколаївців поставитися з розумінням до незначних незручностей.
Розмістив: taras на 14/04/2011 (934 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)"Миколаївводоканал" відновлює історію краю
ГКП Николаевводоканал Готуючись до участі в загальнодержавному суботнику, який відбудеться 16 квітня, колектив МКП «Миколаївводоканал» намітив ряд істотних заходів, які, крім усього іншого, дозволять по-іншому поглянути не тільки на минуле нашого міста, але і його культурну привабливість в недалекому майбутньому. Зокрема, директор підприємства В.С.Тельпіс ініціював реконструкцію місць поховань видатних миколаївців, які стояли біля витоків розвитку водопостачання краю, зокрема, легендарних градоначальників, депутатів Міської думи, керівників водопровідно-каналізаційного господарства...
Розмістив: taras на 14/04/2011 (1145 Прочитано)
(детальніше... | 1905 байтів ще | Усього: 0)Криза по-кіровоградськи
ГКП Николаевводоканал На Кіровоградщині з понад 300 діючих очисних каналізаційних споруд 65 (п’ята частина) не відповідають елементарним санітарно-гігієнічним нормам. Про це на засіданні обласної комісії з питань надзвичайних ситуацій та техногенно-екологічної безпеки повідомив головний державний санітарний лікар області Ф.Чорний. За його словами, більшість споруд збудовані понад 30 років тому і, фактично, знаходяться в аварійному стані. Ці об’єкти необхідно терміново реконструювати, адже вони неефективно очищають стічні води. Незадовільна ситуація зі скиданням очисних вод зафіксована на 17 об’єктах. У райцентрі Новомиргород з 1994 року очистка стічних вод взагалі не проводиться, скидання відбувається безпосередньо у водойми. Ф.Чорний зазначив, що у зв’язку з такою ситуацією в області щороку зменшується кількість дозволених для користування громадських пляжів. «Якщо у 2005 році пляжів, придатних для відпочинку, за санітарними показниками води було 25, то у минулому році - 16», - сказав головний санлікар. За інформацією начальника Держуправління охорони навколишнього природного середовища в області М.Власенка, у 2009 році об’єми скидання недостатньо очищених стічних вод в області виросли на 30%, торік цей показник вдалось зменшити на 20%. «Найбільшим порушником у даному питанні є Кіровоградське водопровідно-каналізаційне господарство, яким торік скинуто 16,5 млн. кубометрів недостатньої очищених стічних вод, також Інгульська та Смолінська шахти з видобутку уранової руди. За словами заступника начальника Головуправління ЖКГ ОДА М.Вещеєва, за попередніми розрахунками, на реконструкцію каналізаційних споруд в області необхідно близько 88 млн. грн. (jkg-portal.com.ua).
Розмістив: taras на 11/04/2011 (945 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Що чекає на Первомайський водоканал?
ГКП Николаевводоканал Жителі Первомайська обурені очікуваним подорожчанням тарифу на воду. У КП «Первомайський водоканал» пояснюють, що це підвищення як мінімум на 20-30% неминуче, адже його складають заробітна плата, електроенергія, податки, пально-мастильні матеріали, банківські послуги, які постійно підвищуються. Про це заявив начальник підприємства С.Шурко. Також відомо, що на останній сесії міськради водоканал віднесений до списку об'єктів, які в перспективі можуть бути передані в концесію. За словами міського голови Первомайська Л.Дромашко, нинішній стан підприємства - плачевний, змінити ситуацію за рахунок місцевого бюджету практично нереально. Одним з основних факторів, який погіршує стан підприємства, - зношеність системи водопостачання, коефіцієнт якої збільшується з кожним роком, а темпи заміни трубопроводів - надто низькі, щоб не допустити її старіння. - Для того, щоб нам триматися на рівні втрат хоча б в 30% при існуючих нині 48%, нам протягом 10 років потрібно кожен рік міняти не менше 20 км труб. А це дуже солідні гроші, - зазначив С. Шурко. Нагадаємо, що потужність очисних споруд каналізації - 30 тис. куб. м. стоків, хоча сьогодні послугами централізованого водовідведення користується не більше 35% населення. Стоки очищаються на 70%. Проведена в 2009 році експертна оцінка очисних споруд встановила, що 90% свого ресурсу вони вже відпрацювали. Зазначимо, на сьогодні тариф на воду у Первомайську становить 4,27 грн, а на водовідведення - 5,20 грн. (Nikvesti.com).
Розмістив: taras на 09/04/2011 (1480 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 ]
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.26 секунди