RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Завтра Водопій частково залишиться без води
ГКП Николаевводоканал Завтра, 24 березня, у зв'язку з проведенням планових відновних робіт з 9.00 до 18.00 буде припинено водопостачання на Водопої за такими адресами: вул. Космонавтів, 130, 130-А, 132, 132-А, 132-Б, 134, 134-А , 136; Електронна, 68, 69, 70; Енгельса, 51-А, 49-А. Перепрошуємо за тимчасові незручності.
Розмістив: taras на 23/03/2011 (836 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Підприємство готується до перепідписання проекту
ГКП Николаевводоканал 21 березня відбулася зустріч міського голови В.Чайки, директора департаменту ЖКГ В.Гайдаржи, директора МКП «Миколаївводоканал» В.Тельпіса з представниками ЕвроІнвестБанку - головою представництва ЄІБ в Україні Т.Емануельссоном, експертом ЄІБ М.Шрієвером, керівником техгруппи ЄІБ К.Ангелеску. Нагадаємо, що ще в лютому минулого року між ЄІБ і Україною підписано фінансову угоду про кредит у розмірі 15,54 млн. євро, причому до основної угоди увійшов і договір про грант Єврокомісії в розмірі 3 млн. євро. Загальна ж сума реалізації проекту становить 31,08 млн. євро. Однак через те, що угода так і не була ратифікована Верховною Радою (це було необхідно за чинним тоді Бюджетним кодексом), МКП «Миколаївводоканал» не змогло приступити до реалізації проекту, тому місто втратило грант від Європейської комісії. Тепер необхідно перепідписати фінансову угоду з ЄІБ, попередньо внісши до нього технічні зміни, після чого справа піде швидше - за новим Бюджетним кодексом вже не потрібна ратифікація угоди Верховною Радою, а достатньо буде візи Прем'єр-міністра. Додамо, що змінена фінансова угода не буде «прив'язана» з грантами. Замість втраченого, представники ЄІБ запросили ще два гранти - (5,1 і 1,36 млн. євро відповідно), які спільно з кредитом дадуть Миколаєву дуже гарну суму для реалізації всього проекту. - Для нас важливо відпрацювати на прикладі Миколаєва модель, як муніципальні проекти можуть бути профінансовані. Тому що в України є необхідність реалізовувати такі проекти, і не тільки у сфері водопостачання, але й у сферах теплопостачання, вивезення ТПВ, міського транспорту, - сказав Т.Емануельссон. Безпосередньо до роботи над змінами в основний фінансовий угоду фахівці ЄІБ планують розпочати вже у квітні. До того ж, банкіри хочуть дізнатися, що було зроблено МКП «Миколаївводоканал» за останні два роки, побачити «вузькі місця» в роботі системи водопостачання Миколаєва.
Розмістив: taras на 22/03/2011 (986 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Івано-Франківськ залишиться без води?
ГКП Николаевводоканал В Івано-Франківську можуть припинити централізовану подачу холодної води населенню через заборгованість за електроенергію в сумі 660 тис. грн комунального підприємства «Івано-Франківськводоекотехпром», повідомив на сесії міськради її секретар Р.Марцінків. «Сьогодні вони були повідомлені про те, що будуть відключені від електроенергії, тому що декілька разів були попереджені про необхідність сплатити заборгованість за електроенергію», – сказав він. Р.Марцінків вважає таке становище критичним, він наголосив, що підприємству треба вжити негайних заходів з погашення боргу. Нагадаємо, КП «Івано-Франківськводоекотехпром» – монополіст на ринку забезпечення населення Івано-Франківська послугами з централізованого водопостачання і водовідведення.
Розмістив: taras на 18/03/2011 (956 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Революційне засідання в облплані 1947 року: хто за кого?
ГКП Николаевводоканал 16 березня 1947 р. в облплані відбулася рада, на якій обговорювали план з експлуатації комунальних підприємств Миколаївської області на 1948 р. Участь у ній брали голова Єсипенко, заступник Штамм, начальник житлово-комунального сектора Старосельський, старший економіст Розенберг. Тоді виступали керівники всіх міських підприємств та секторів, у тому числі, директор Водоканалу І.Й.Грінберг, начальник планового відділу підприємства Єлисеєва, головний бухгалтер Щербина, директор трампарку Штемберов та ін. Отже, директор І.Й.Грінберг, відкриваючи засідання, зосередився на критичній проблемі браку коштів, виділених на водопровідно-каналізаційне господарство. Підкреслив він і те, що облплан все-таки мав на меті профінансувати побудову водопроводу. По-друге, директор наголосив на тому, що порядок ціноутворення не сформовано і досі. Підвищення тарифів на воду могло призвести, на його стійке переконання, до спротиву населення, масового незадоволення. Підкорившись волі чиновників, настроям громадян водоканальці вимушені були стримувати ціни на тому ж рівні. У свою чергу, начальник Єсипенко вимагав підвищення тарифів, точніше, їх приведення у відповідність із собіварістю. Чим закінчилося революційне за своєю природою засідання, можна тільки здогадатися. Тоді ж все-таки затвердили виробничу програму комунальних підприємств, у тому числі, водопроводу потужністю 4100 тис.м3 води, складаючи прихід 2504,2 тис. карб., витрати - 2295,2 тис. карб., накопичення - 199 тис. карб.
Розмістив: taras на 16/03/2011 (833 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Віднині ОСББ з порталом
ГКП Николаевводоканал В Україні запрацювала спеціалізована соціальна мережа для співвласників багатоквартирних будинків, їх об'єднань – ProOSBB.info. Створила мережу громадська організація «Демократичний Альянс» за підтримки Київської міської держадміністрації та фонду «Відродження» в рамках реалізації проекту «Онлайн ресурсний центр «Портал ОСББ». Віднині учасники порталу ProOSBB.info мають доступ до оперативної інформації в галузі житлово-комунального господарства, отримують консультації від найкращих експертів, проходять дистанційне навчання, обмінюються кращими практиками та історіями успіху, реалізовують спільні ініціативи. Можливостями соціальної мережі ProOSBB.info в своїй практичній діяльності можуть скористатися районні громадські ради голів правлінь ОСББ, голови правлінь об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та ініціативні групи з їх створення.
Розмістив: taras на 16/03/2011 (903 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)На черзі - будівництво та реконструкція ОСК Запоріжжя
ГКП Николаевводоканал На будівництво та реконструкцію очисних споруд у Запорізькій області передбачено 26 млн. грн., - вказано на порталі Кабінету Міністрів України. Незважаючи на те, що в регіоні всі стоки проходять необхідну очистку, проте залишаються болючі місця, такі як смт. Кирилівка - один з найпопулярніших курортів регіону. Незважаючи на відсутність централізованого водопостачання та водовідведення, там розміщується близько 360 оздоровчих закладів, у тому числі, дитячі. Минулого тижня в облдержадміністрації відбулася нарада, під час якої керівнику проблемної території доручено розробити конкретні пропозиції щодо кардинальної зміни ситуації. Проектно-кошторисна документація буде розроблена за рахунок обласного екологічного фонду. Питання будівництва та реконструкції очисних споруд на території регіону цього року вирішуватиметься саме за рахунок обласного екологічного фонду. Загалом у поточному році на ці заходи передбачено 26 млн. грн. Для порівняння: у 2009 року було виділено всього 9,5 млн. грн. (http://jkg-portal.com.ua).
Розмістив: taras на 16/03/2011 (867 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)В Україні пора братися за водовідведення
ГКП Николаевводоканал Ряд регіонів України потребують невідкладного розвитку централізованої системи водовідведення. Про це йшлося під час наради з питань технічного стану централізованих систем водовідведення та каналізаційних очисних споруд населених пунктів України. Так, населені пункти Вінниччини забезпечені таким водовідведенням на 2,3%, Сумщини – на 2,7%, Чернігівщини - на 2,8%, Хмельниччини - на 3%, Полтавщини – на 3,3%, Кіровоградщини – на 3,6%. В цілому ж по Україні цей показник складає 5,7% від загальної чисельності населених пунктів.
Розмістив: taras на 15/03/2011 (855 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Нова ера Миколаєва, або до річниці запуску водонапірної башти
ГКП Николаевводоканал 15 березня 1907 року розпочалась експлуатація водонапірної башти за проектом всесвітньо відомого інженера В.Шухова. Висота унікальної для свого часу водонапірної башти від остову до основи баку складає 84 фути, з баком – 105 футів; нижнє опірне кільце має діаметр 42 фути, верхнє – 23 фути при загальній корисній ємності баку 50 тис. відер. Для більшої міцності 48 залізних кутків, з яких складено каркас башти, їх перев’язано дев’ятьма горизонтальними кільцями, а в місцях їхнього взаємного перетину кільця склепані між собою. Таким чином, сітчана поверхня остова башти уявляє собою одну загальну систему. До речі, башта має резервуар системи Інтце, вона обладнана лічильником системи "Вольтман", а також пневматичним гідрометром, контрольним манометром, електричним сигналізатором фірми „Л.М.Еріксон і Ко”. Нагадаємо, що 105 років тому розпочалася експлуатація централізованого миколаївського водогону.
Розмістив: taras на 15/03/2011 (1025 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Сесія міськради: про якість води, дюкер, водосховище
ГКП Николаевводоканал На четвертій сесії VI скликання Миколаївської міськради депутати внесли зміни і доповнення до програми «Питна вода м.Миколаєва на 2007-2020 рр..". Правки стосувалися другого етапу програми, розрахованого на 2011-2020 рр. Зокрема, заплановані очищення та реконструкція Жовтневого водосховища в Корабельному районі загальною вартістю 217 млн. грн. Другий масштабний проект - довгоочікуване будівництво дюкера між Намивом і В. Коренихою: це обійдеться бюджету в 265 млн. грн. До того ж, реконструкція самопливного каналізаційного колектора по вул. М. Морській коштуватиме 9,6 млн. грн., на що депутати також знайшли бюджетні кошти.
Розмістив: taras на 11/03/2011 (913 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Президент за єдиний тариф на житлово-комунальні послуги
ГКП Николаевводоканал Президент України В.Янукович звернувся до глав районних адміністрацій, обласних адміністрацій, віце-прем'єр-міністра-міністра з питань регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В.Тихонова та прем'єр-міністра України М.Азарова до кінця 2011 року запропонували систему єдиного тарифоутворення на житлово-комунальні послуги. Про це він повідомив у рамках проекту «Розмова з країною». «Ще раз повторюю: щоб найближчим часом ви, шановні колеги, запропонували систему, щоб ціноутворення в державі було єдиним, щоб тарифи у регіонах на воду, газ, ЖКП були однакові... Потрібно вирівняти тарифи на воду, газ, ЖКП в регіонах», - сказав глава держави. У той же час, за словами глави держави, необхідно обов'язково передбачити компенсацію підприємствам різниці собівартості. «Я добре розумію: та різниця у собівартості, яка є, треба думати, що з нею робити, як компенсувати підприємствам цю різницю, щоб вони мали можливість працювати». Також, на переконання Президента, найближчим часом потрібно прийняті усі необхідні акти – закони, підзаконні акти, постанови уряду, щоб уможливити перехід на єдиний тариф. «Тому я прошу і попереджую: найближчим часом нам треба прийняті усі необхідні акти – закони, підзаконні акти, постанови уряду, навіть, якщо треба вводити якість тимчасові правила - подумайте і запропонуйте. Давайте зберемося і разом вирішимо: далі так ми не можемо жити», - сказав президент.
Розмістив: taras на 28/02/2011 (1099 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 ]
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.27 секунди