RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Чи можлива війна за воду?
ГКП Николаевводоканал «В новому тисячолітті війни будуть йти за воду, а зовсім не за нафту», - ці слова ще в 2001 році виголосив тодішній глава ООН К.Аннан. Справа в тому, що чистої прісної води, придатної для пиття і зрошування полів, в багатьох країнах світу не вистачає вже зараз. «До 2025 року половина населення Землі буде страждати від нестачі прісної води, а кількість біженців від водного дефіциту до 2030 року може перевищити 500 мільйонів чоловік», - заявив член-кор. РАН В.Данілов-Данільян. За його словами, до кінця 2020-х рр. у світове господарство будуть залучені майже всі економічно доступні ресурси прісної води, виняток, можна знайти тільки в Бразилії, Росії та Канаді. Дефіцит води стане основним з ресурсних обмежувачів розвитку економіки, викличе нестабільність міжнародної обстановки, масову еміграцію з незабезпечених водними ресурсами країн. Тим не менш, на сьогоднішній день у світі існує кілька варіантів вирішення «водної проблеми-2025»: «європейський» і «американський». 1) потрібно зменшувати втрати при доставці води і економити цілющу вологу, 2) слід знаходити нові джерела водопостачання, залучаючи для цього сучасну науку; економія теж потрібна, але вона вторинна. Наприклад, в Каліфорнії готові будувати установку з опріснення морської води, не забуваючи, при цьому, закликати каліфорнійців до дбайливого використання водних ресурсів. Словом, пора одуматися, дорогі українці (за матеріалами світових ЗМІ).
Розмістив: taras на 30/03/2011 (975 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Одесити відведуть стоки до моря
ГКП Николаевводоканал У найближчі місяці в Одесі почнеться будівництво глибоководного стоку каналізації. Для реалізації проекту знадобиться 585 млн грн. Підводну трубу діаметром в 4 м і довжиною в 4,5 км збудують у районі пляжу «Лузанівка» від станції біологічного очищення «Північна», причому її більшу частину прокладуть нижче рівня дна моря. Це передбачено для того, щоб убезпечити трубу від пошкодження морськими судами в гавані. «Подібних проектів у Європі - не більше чотирьох», - заявив під час свого візиту до Одеси міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України В.Тихонов. Спеціальні труби для будівництва вже замовлені в Норвегії, а генпідрядник готовий прокласти глибоководну каналізацію протягом року. На думку одеського еколога В.Заярного, будівництво може вирішити проблему забруднення акваторії одеської затоки. «Зараз стоки викидаються на відстані всього 130 м від берега, що суперечить технічним нормативам. Існуюча труба стара і в аварійному стані. Проблем додає і те, що на станціях біологічного очищення трапляються аварії, і тоді фекальні стоки починають скидати без фільтрації. Через це влітку регулярно закриваються пляжі, так як концентрація мікроорганізмів і хвороботворних бактерій у воді зашкалює», - пояснив експерт (segodnya.ua).
Розмістив: taras на 30/03/2011 (902 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Мер Чайка: ЖКГ важливіше за армію
ГКП Николаевводоканал Для України ЖКГ важливіше, ніж реформування армії, - так заявив мер Миколаєва В. Чайка, підтримавши думку віце-губернатора Г. Ніколенка про те, що в першу чергу кошти, які можуть бути виділені з державного бюджету, необхідно направити на ремонт у Миколаєві каналізаційних мереж, а не ліфтів. - Він (Ніколенко - прим. авт.) правий. На сьогоднішньому етапі прерогативою міста є все, що стосується змісту і ремонту ЖКГ. Якщо на сьогоднішньому етапі цього ніхто не буде розуміти, в тому числі, на рівні міністерств і відомств, що безпека держави - це ЖКГ, нам буде дуже складно пояснювати людям, що ми йдемо в Європу і робимо все для добробуту людей і нашого народу. Тому ЖКГ значно важливіше за реформування Збройних сил України, - сказав В.Чайка (nikvesti.com).
Розмістив: taras на 29/03/2011 (966 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Завтра - проведення робіт без припинення водопостачання
ГКП Николаевводоканал Зважаючи на проведення планових аварійно-відновних робіт по заміні окремих ділянок водопровідної магістралі, що не спричинить за собою відключення водопостачання, протягом доби буде перекрито проїзд у районі Широкої Балки такими вулицями: Машинобудівників, Теплої, в районі садового товариства "Путеец" (з 19.00 30 березня до 19.00 31 березня). Перепрошуємо за тимчасові незручності.
Розмістив: taras на 29/03/2011 (1048 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Представництво ЄІБ в Україні як сигнал для Миколаєва
ГКП Николаевводоканал 25 березня в Києві - відкриття представництва Європейського інвестиційного банку (ЄІБ) за участі Прем'єр-міністра України М.Я.Азарова, голови представництва ЄІБ в Україні Т.Емануельссона, експерта водного сектору ЄІБ М.Шрієвера, директора МКП "Миколаївводоканал" В.С.Тельпіса, представників Кабміну, керівників підприємств країни. Як повідомив під час візиту до Миколаєва Т.Емануельссон, для них важливо відпрацювати на прикладі Миколаєва ("Інвестиційний проект розвитку систем водонабженія та водовідведення в м. Миколаєві " - прим. авт.) модель, яким чином муніципальні проекти можуть бути профінансовані. Тому що в України є необхідність реалізовувати такі проекти, і не тільки у сфері водопостачання, але й у сферах теплопостачання, вивезення ТПВ, міського транспорту. Нагадаємо, що миколаївський проект - пілотний для ЄІБ, на прикладі якого буде продемонстрована компетентність цієї бізнес-структури у Східній Європі.
Розмістив: taras на 24/03/2011 (1228 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Відновлення водопостачання в Широкі Балці - під контролем!
ГКП Николаевводоканал 25 березня в районі Широкої Балки з 9.00 до 19.00 будуть проводитися планові аварійно-відновлювальні роботи по заміні окремих ділянок водопровідної магістралі. Зважаючи на це буде припинено водопостачання, а також перекрито проїзд по таких вулицях: Машинобудівників, Теплій, в районі садового товариства "Путеец". Перепрошуємо за тимчасові незручності.
Розмістив: taras на 24/03/2011 (969 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Про наболіле - з замміністра Ю.Хівричем
ГКП Николаевводоканал Миколаївську область відвідав перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Ю. Хіврич. Він вивчав стан очисних споруд каналізації в райцентрах області: Первомайську, Вознесенську, Южноукраїнську, а також ОСКГ м.Миколаєва. Ситуація з очисними спорудами в області, за словами Ю. Хіврича, керована, стан задовільний. Хіврич залишився хорошої думки про очисні споруди в Южноукраїнську, Вознесенську. А от з очисними спорудами в Первомайську - просто біда. «Їх там немає! Вони нічого не очищують, - нарікав заступник міністра. - І тільки завдяки трьом ставкам-відстійникам є хоч якесь очищення, осад. Але очисні практично не працюють». Подібну тривогу викликають і очисні споруди в Новій Одесі. Після відвідування Херсонщини Ю. Хіврич має намір подивитися очисні споруди в с.Лугове. Очисні споруди в Первомайську, Новій Одесі та Луговому чиновник назвав тими трьома об'єктами, які вимагають негайного втручання. І таке «втручання» буде. Обіцяно, що з наступного року там розпочнеться будівництво очисних споруд з новими технологіями. Відновлення очисних споруд буде здійснюватися в рамках програми, яку для кожного регіону України повинні розробити та затвердити вже у липні. Фінансування буде здійснюватися з бюджетів різних рівнів, а також за рахунок підприємств, які скидають найбільші обсяги стоків. «До липня потрібно розробити програму конкретно по кожній області. У першу чергу нас хвилюють ті міста, які знаходяться на узбережжі річок і скидають у ці річки, а ми потім беремо цю воду для пиття», - повідомив заступник міністра.
Розмістив: taras на 24/03/2011 (953 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Завтра Водопій частково залишиться без води
ГКП Николаевводоканал Завтра, 24 березня, у зв'язку з проведенням планових відновних робіт з 9.00 до 18.00 буде припинено водопостачання на Водопої за такими адресами: вул. Космонавтів, 130, 130-А, 132, 132-А, 132-Б, 134, 134-А , 136; Електронна, 68, 69, 70; Енгельса, 51-А, 49-А. Перепрошуємо за тимчасові незручності.
Розмістив: taras на 23/03/2011 (885 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Підприємство готується до перепідписання проекту
ГКП Николаевводоканал 21 березня відбулася зустріч міського голови В.Чайки, директора департаменту ЖКГ В.Гайдаржи, директора МКП «Миколаївводоканал» В.Тельпіса з представниками ЕвроІнвестБанку - головою представництва ЄІБ в Україні Т.Емануельссоном, експертом ЄІБ М.Шрієвером, керівником техгруппи ЄІБ К.Ангелеску. Нагадаємо, що ще в лютому минулого року між ЄІБ і Україною підписано фінансову угоду про кредит у розмірі 15,54 млн. євро, причому до основної угоди увійшов і договір про грант Єврокомісії в розмірі 3 млн. євро. Загальна ж сума реалізації проекту становить 31,08 млн. євро. Однак через те, що угода так і не була ратифікована Верховною Радою (це було необхідно за чинним тоді Бюджетним кодексом), МКП «Миколаївводоканал» не змогло приступити до реалізації проекту, тому місто втратило грант від Європейської комісії. Тепер необхідно перепідписати фінансову угоду з ЄІБ, попередньо внісши до нього технічні зміни, після чого справа піде швидше - за новим Бюджетним кодексом вже не потрібна ратифікація угоди Верховною Радою, а достатньо буде візи Прем'єр-міністра. Додамо, що змінена фінансова угода не буде «прив'язана» з грантами. Замість втраченого, представники ЄІБ запросили ще два гранти - (5,1 і 1,36 млн. євро відповідно), які спільно з кредитом дадуть Миколаєву дуже гарну суму для реалізації всього проекту. - Для нас важливо відпрацювати на прикладі Миколаєва модель, як муніципальні проекти можуть бути профінансовані. Тому що в України є необхідність реалізовувати такі проекти, і не тільки у сфері водопостачання, але й у сферах теплопостачання, вивезення ТПВ, міського транспорту, - сказав Т.Емануельссон. Безпосередньо до роботи над змінами в основний фінансовий угоду фахівці ЄІБ планують розпочати вже у квітні. До того ж, банкіри хочуть дізнатися, що було зроблено МКП «Миколаївводоканал» за останні два роки, побачити «вузькі місця» в роботі системи водопостачання Миколаєва.
Розмістив: taras на 22/03/2011 (1063 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Івано-Франківськ залишиться без води?
ГКП Николаевводоканал В Івано-Франківську можуть припинити централізовану подачу холодної води населенню через заборгованість за електроенергію в сумі 660 тис. грн комунального підприємства «Івано-Франківськводоекотехпром», повідомив на сесії міськради її секретар Р.Марцінків. «Сьогодні вони були повідомлені про те, що будуть відключені від електроенергії, тому що декілька разів були попереджені про необхідність сплатити заборгованість за електроенергію», – сказав він. Р.Марцінків вважає таке становище критичним, він наголосив, що підприємству треба вжити негайних заходів з погашення боргу. Нагадаємо, КП «Івано-Франківськводоекотехпром» – монополіст на ринку забезпечення населення Івано-Франківська послугами з централізованого водопостачання і водовідведення.
Розмістив: taras на 18/03/2011 (1041 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 ]
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.27 секунди