RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Попереду - зібльшення пені за комуналку?
ГКП Николаевводоканал Міністерство регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ оприлюднило проект закону, що визначає порядок нарахування пені за несвоєчасну оплату споживачами житлово-комунальних послуг. Документ розроблений для виконання закону № 2795-VI, яким з 1 січня скасовано мораторій на нарахування штрафів за заборгованість побутових споживачів з оплати газу, електричної, теплової енергії, води та водовідведення, а також за несвоєчасне внесення квартплати. Проте досі немає документа, що регламентує розмір пені та умови її нарахування. Відповідно до законопроекту, у випадку несвоєчасної оплати комунальних послуг споживача зобов'яжуть виплачувати пеню, яка буде нараховуватися за кожен прострочений день оплати, в розмірі 0,1% від суми боргу. Її обсяг не зможе перевищувати 100% суми боргу. Аналогічна ставка пені була запропонована новою редакцією Житлового кодексу, але його розгляд поки відкладено. За словами голови комітету Ради з питань економічної політики О.Плотнікова, парламент схвалить розмір і умови нарахування пені (www.epravda.com.ua).
Розмістив: taras на 10/02/2011 (956 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Завтра на Водопої тимчасово не буде води
ГКП Николаевводоканал У зв'язку з проведенням запланованих профілактичних робіт, а також заміною аварійного устаткування, завтра, 9 лютого, в мкрн Водопій тимчасово буде припинено водопостачання з 9.00 до 15.00 в наступних будинках, розташованих по вул. Електронній, 56, 56-А, 68, 70, 57, 59, 61, 63, 65, по вул. Листопадовій, 28, по пров. Первомайському, 71. Перепрошуємо за тимчасові незручності.
Розмістив: taras на 08/02/2011 (888 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Сьогодні будуть названі відповідальні за послуги ЖКГ
ГКП Николаевводоканал Сьогодні Кабінет Міністрів України планує затвердити персональний склад Національної комісії з регулювання ринку комунальних послуг. Про це під час зустрічі з керівником місії МВФ А.Арванітісом сказав прем'єр-міністр М.Азаров. Ми створили Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг. І в понеділок ми будемо затверджувати склад цієї комісії, в тому числі її керівника», - поінформував Азаров. Він також зазначив, що уряд прийняв бюджет на 2011 рік з урахуванням основних домовленостей з МВФ у рамках програми співпраці standby. За словами прем'єра, Кабінет Міністрів продовжує політику приведення комунальних тарифів у відповідність до ринкових цін: з січня підвищені тарифи на теплову енергію, електроенергію і холодну воду. Азаров зазначив, що уряд прийняв рішення щодо поетапної зміни тарифів протягом 2011 року, у відповідності з тими реаліями ринку, які складатимуться (jkg-portal.com.ua).
Розмістив: taras на 07/02/2011 (913 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)До вечора населення Соляних залишиться без води
ГКП Николаевводоканал У зв'язку з погодними змінами в останні дні спостерігалося незначне збільшення аварійних ситуацій на основних магістралях систем водопостачання в м.Миколаєві. Проведення останніх із них ускладнювалося низькими температурами, глибиною промерзання грунту, звідси - подовженням часу ліквідації окремих поломок. Завдяки підвищенню температури і поліпшенню погоди на цьому тижні з'явилася можливість виконати ті роботи, які не вимагають найменших зволікань. До таких належить сьогоднішня заміна засувки і аварійної ділянки водогону Д=400 мм на перехресті вул.Гайдара та пр.Героїв Сталінграда. Через це буде тимчасово припинено водопостачання населенню з 9.30 до 19.00, яке проживає від Тернівської розвилки до пр.Героїв Сталінграду, 23/1, а також по вул. Лагерній, Новоодеській, Скляра, Променевий, Рубіжній. На місці вже працюють декілька бригад водовідників, які намагатимуться виконати аварійні роботи раніше зазначеного часу. Перепрошуємо за тимчасові незручності.
Розмістив: taras на 07/02/2011 (1040 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Пошкодження об’єктів ЖКГ каратиметься навіть позбавленням волі
ГКП Николаевводоканал 13 січня цього року Верховна Рада прийняла ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення в житлово-комунальному господарстві» і 19 січня направила на підпис Президенту. Згідно із Законом, умисне знищення або пошкодження об’єктів ЖКГ карається від штрафів і обмеження волі до позбавлення волі. Штраф складатиме від ста до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Покарання може бути навіть у вигляді позбавлення волі строком до 12 років.
Розмістив: taras на 02/02/2011 (990 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Тарифи на комунальні послуги в Україні нижчі за собівартість
ГКП Николаевводоканал Про це сьогодні на прес-конференції розповів заступник міністра з питань регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Сергій Ласіков. «Тариф покриває собівартість приблизно на 70%. Тобто, на 30% йде розрив. У керівників підприємств житлово-комунального господарства виникає дилема – розраховуватись за заробітну плату працівникам чи своєчасно розраховуватись за спожитий природний газ та електроенергію», - зазначив він. Заступник міністра з питань ЖКГ також розповів, що дебіторська заборгованість по галузям житлово-комунального господарства складає більше 11 млрд. грн., з яких більше 7 млрд. грн. - борги населення. Кредиторська заборгованість складає близько 14 млрд. грн., в основному це борги підприємств теплоенергетики за природний газ. Пан Ласіков констатував, що ситуація наразі дуже критична, адже збитки у галузі за 2010 рік складають близько 3 млрд. грн. «Якщо в цьому році не змінювати тариф, то збитки зростатимуть", - наголосив він (jkg-portal.com.ua).
Розмістив: taras на 02/02/2011 (1095 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Завтра мікрорайон на ЮТЗ залишиться без води
Як повідомляє відділ водопровідної мережі підприємства, внаслідок аварійної ситуації на водопровідній магістралі завтра, 3 лютого, проводитимуться відновлювальні роботи за такими адресами: пр.Жовтневий - вул.Олійника - вул.Передова - вул.Чайковського - вул.Південна. Орієнтовний час виконання робіт - з 9.00 до 17.00. У зв'язку з цим мікрорайон опиниться без води. Перепрошуємо за тимчасові незручності.
Розмістив: taras на 02/02/2011 (1000 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Мороз не зважає і на систему водовідведення
Станом на сьогоднішній день критичних ситуацій на каналізаційних магістралях підприємства не спостерігається. Слід зазначити, що регулярно фіксуються десятки заявок на виконання аварійно-відновлювальних, профілактичних робіт. Зокрема, тільки за вчорашній день виконано ліквідацію 21-ї дворової закупорки на магістралях систем водовідведення Миколаєва, зокрема, по таких вулицях: Лазурній, В.Морський, Громадянській, Потьомкінській, Комсомольській, а також по пр.Леніна. Вчора була виконана ще одна дуже важлива робота: завершено заміну аварійної ділянки самопливного каналізаційного залізобетонного колектора Д=1200 мм по вул.Миколаївська-Космонавтів. Робота ускладнювалася низькими температурами, а також глибиною залягання магістралі (6 м.). Силами бригади аварійників відділу каналізаційної мережі аварія була усунена якісно і своєчасно. Просимо миколаївців ставиться до можливих аварійних ситуацій із розумінням і терпінням. Ми дбаємо про ваш комфорт цілодобово!
Розмістив: taras на 02/02/2011 (986 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Зима ускладнила роботу підприємства
ГКП Николаевводоканал Як стало відомо з оперативної інформації, що надійшла з головної диспетчерської служби підприємства, сьогодні, 2 лютого, через аварійну ситуацію на магістралі Д=150 мм, що сталася сьогодні вранці, частково припинено водопостачання населенню Ленінського району за такими адресами: пр.Жовтневий - вул.Паркова - вул.Передова - вул.Південна. На місці працюють декілька бригад водовідників. Орієнтовне завершення аварійно-відновлювальних робіт - 17.00. Перепрошуємо за тимчасові незручності.
Розмістив: taras на 02/02/2011 (914 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Аварійна ситуація по вул. Нагорній
ГКП Николаевводоканал Як стало відомо з оперативної інформації, що надійшла з головної диспетчерської служби підприємства, в одному з мікрорайонів Миколаєва - чергова аварія. Ось чому з самого ранку відсутнє водопостачання в Ленінському районі в будинках по вул. Нагорній,11, Квітневій, 4-А, а також у приватному секторі по вул.Нагорній. На місці працюють бригади водовідників. Використовується спецтехніка. Незважаючи на ускладення робіт низькими температурами, вода у кранах миколаївців цього мікрорайону з"явиться о 17.00. Перепрошуємо за тимчасові незручності.
Розмістив: taras на 01/02/2011 (953 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 ]
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.27 секунди