RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
У Києві може погіршитись якість питної води
ГКП Николаевводоканал Про це заявили директор НДІ водогосподарсько-екологічних проблем академік А.Яцик і заступник директора з наукової роботи ДНДІ інституту проблем водопостачання, водовідведення і охорони довкілля "УкрВОДГЕО" В.Костенко. Вони відзначили, що вміст шкідливих для здоров'я речовин в київській водопровідній воді перевищує межово допустимі за ГОСТом показники в два і більше разів. На думку фахівців, серйозною проблемою є попадання технічної солі і реагентів, висипаних у великій кількості на дороги, до Дніпра і його приток разом з талими водами. Водозабірні фільтри ці хімречовини затримати не зможуть. "Раніше сніг вивозили за місто, скидали його подалі від водоймищ, а тепер все, що скупчилося на дорогах, тече в річки", - додав експерт. До того ж, додають проблем і переробні підприємства, які скидають відходи без сорому (за матеріалами УНІАН).
Розмістив: taras на 29/03/2010 (1048 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Не помічаєм, як відходять ветерани
ГКП Николаевводоканал 28 березня виповнилася 66-а річниця визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників. Нагадаємо, що в ніч на 26 березня 1944 року десантники на чолі зі старшим лейтенантом К.Ольшанським висадився у тил противника в порту Миколаєва. Зайнявши оборону, загін дві доби до підходу військ 3-го Українського фронту вів бій, відбивши 18 запеклих атак, знищив до 700 солдатів противника. Саме тому цей день вважається днем визволення Миколаєва. Подвиг визволителів міста назавжди вигравіруваний в історії воєн: 68 учасників тих запеклих боїв удостоєні звання Героїв Радянського Союзу. На мітингу були присутні губернатор М.Круглов, мер В.Чайка, радник генерального консула РФ в Одесі Д.Суботін, Митрополит Миколаївський і Вознесенський владика Питирим, депутати облради, міськради, співробітники МКП «Миколаївводоканал» на чолі з директором В.С.Тельпісом та ін. Гірко відчувати інше: у мареві ораторських промов ніхто не помітив, як поріділи ряди наших ветеранів ...
Розмістив: taras на 29/03/2010 (1214 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)На суботнику - працівники Водоканалу
ГКП Николаевводоканал Сьогодні, 27 березня, колектив МКП "Миколаївводоканал" на чолі з директором В.С.Тельпісом вийшов на традиційний весняний суботник напередодні річниці визволення Миколаєва від німецько-фашистських загарбників. Співробітниками була прибрана присадибна територія біля адміністративної будівлі по вул. Чигрина від листя, пофарбовані дерева, висаджена трава, квіти, вивезено сміття. Такі ж роботи проведені і на території очисних споруд водопроводу, каналізації, насосних станцій, на водозаборі "Дніпро-Миколаїв". Як зазначив директор, такі благородні справи приносять не тільки користь зовнішньому вигляду міста корабелів, але й приємні миті спілкування з мешканцями міста, а також навколишнім світом, який ми повинні трепетно берегти.
Розмістив: taras на 27/03/2010 (1153 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Борги населення за воду: від боротьби до порозуміння
ГКП Николаевводоканал Питання заборгованості населення України за надані послуги з водопостачання та водовідведення є одним з найгостріших в умовах сталого розвитку та функціонування підприємств підгалузі...
Розмістив: taras на 21/03/2010 (1259 Прочитано)
(детальніше... | 2907 байтів ще | Усього: 0)Привітання прем'єр-міністра з нагоди професійного свята
ГКП Николаевводоканал

Від імені Кабінету Міністрів України та від себе особисто щиро вітаю всіх Вас з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Зичимо Вам доброго здоров’я, щастя, добробуту і нових професійних здобутків.

 

З повагою,

Прем’єр-міністр України                                                              Микола АЗАРОВ

Розмістив: taras на 19/03/2010 (1242 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Щодо викрадення елементів обладнання підприємства
ГКП Николаевводоканал Відкритий лист керівникам комунальних підприємств щодо аналізу нещасних випадків, які сталися внаслідок незакритих люків інженерних мереж...
Розмістив: taras на 19/03/2010 (1081 Прочитано)
(детальніше... | 11141 байтів ще | Усього: 0)В Миколаєві не уникнути підвищення тарифів
ГКП Николаевводоканал Тарифи на всі послуги ЖКГ (оплата за воду, ліфти, тепло і роботу ЖЕКів) в будь-якому випадку будуть підвищуватися - це лише питання часу. На прес-конференції в малому залі міськвиконкому керівники основних житлово-комунальних відомств пролили світло на це питання. За словами директора МКП «Миколаївводоканал» В. Тельпіса, матеріали, які мотивують необхідність підвищення тарифів, ще в листопаді 2009-го направлені до інспекції з контролю цін. Він висловив сподівання, що в поточному місяці висновки з інспекції все-таки будуть отримані. Далі - затвердження на засіданні виконкому і, «напевно, на 1 травня ми вийдемо вже з новими тарифами», - повідомив директор.
Розмістив: taras на 16/03/2010 (1260 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Кабмін - за притягнення до відповідальності за пошкодження об'єктів ЖКГ
ГКП Николаевводоканал Кабінет міністрів України запропонував доповнити Кримінальний кодекс України нормою, якою передбачається покарання осіб, винних у пошкодженні або руйнуванні об'єктів ЖКГ у випадку, якщо це може призвести до порушення нормальної роботи цих об'єктів або становить небезпеку для життя людей. "Умисне пошкодження або руйнування об'єктів житлово-комунального господарства, якщо це призвело чи могло призвести до порушення нормальної роботи цих об'єктів або представляло небезпеку для життя людей, карається штрафом від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк ", - відзначається в урядовому проекті закону, зареєстрованому у Верховній Раді. Таким чином, прийняття документа сприятиме підвищенню відповідальності громадян, фізичних і юридичних осіб за окремі правопорушення у житлово-комунальному господарстві, повідомляє офіційний сайт Ю.Тимошенко.
Розмістив: taras на 05/03/2010 (1030 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Кабмін - за Нацкомісію регулювання комунальних послуг
ГКП Николаевводоканал Відповідно до законопроекту, НКРКП як колегіальний центральний орган виконавчої влади буде здійснювати держрегулювання в сфері теплопостачання та централізованого водопостачання і водовідведення, діяльність якого спрямовується і координується урядом. Законопроектом визначається, що основними завданнями та цілями комісії є: участь у формуванні та реалізації державної політики в даному секторі, ліцензування діяльності з водопостачання та водовідведення, а також теплопостачання в обсягах, що перевищують рівень, встановлений ліцензійними умовами проведення відповідної господарської діяльності, розробка та затвердження ліцензійних умов та порядку контролю за їх дотриманням. Крім того, у сферу діяльності і повноважень комісії входить розробка методології визначення цін і тарифів на комунальні послуги, затвердження тарифів для суб'єктів, ліцензування діяльності яких здійснюється НКРКП, визначення суб'єктів ринків природних монополій, діяльність яких регулюється відповідно до розробленого законопроекту та інші контрольні повноваження. Автором законопроекту є Міністерство з питань житлово-комунального господарства.
Розмістив: taras на 04/03/2010 (1077 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Як спікер парламенту підтримує водоканали
Сьогодні на розгляд депутатів Верховної Ради України вносився розроблений партійцями з блоку Литвина законопроект, відповідно до якого підприємствам питного водопостачання надається право припиняти споживачу надання послуг з питного водопостачання (якщо останньому не встановлюється рівень екологічної броні питного водопостачання) у разі внесення споживачем не в повному обсязі плати за використану питну воду. Пропонується також включити до завдань державного обліку у сфері питної води та питного водопостачання дані про довжину водопровідних та каналізаційних мереж, наявність очисних споруд питної води, продуктивність; наявність очисних споруд стічних вод, продуктивність; відсоток охоплення населеного пункту централізованим водопостачанням та водовідведенням. Незважаючи на чітку мотивацію в документі, його відправлено на повторне перше читання (www.pravda.com.ua).
Розмістив: taras на 04/03/2010 (1017 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 ]
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.26 секунди