RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Пояснення до Тимчасових правил користування мережами
ГКП Николаевводоканал Запровадження проекту рішення викликано необхідністю удосконалення правового регулювання відносин, які виникають у сфері користування системами комунального водопостачання та водовідведення, а саме прав та обов’язків Водоканалу та споживачів (зокрема населення) щодо підключення об’єктів споживачів до систем комунального водо-проводу та каналізації, обліку та контролю за водопостачанням, витоків води, зняття показань засобів обліку, припинення подачі води та приймання стічних вод, ремонту, експлуа-тації та підготовки водопроводів і каналізації до роботи взимку тощо...
Розмістив: taras на 03/03/2010 (3558 Прочитано)
(детальніше... | 39256 байтів ще | Усього: 0)Боротьба з аварійними колекторами - задача №1
ГКП Николаевводоканал Радянська епоха залишила нам жалюгідну спадщину: залізобетонні труби, використані для прокладання трубопроводів водопостачання та водовідведення комунального господарства країни. Зокрема, в Миколаєві більшість самопливних колекторів діаметром понад 400 мм, експлуатовані МКП «Миколаївводоканал», виконані з залізобетону, термін експлуатації яких обмежений: від 10 до 20 років залежно від умов використання...
Розмістив: taras на 24/02/2010 (1160 Прочитано)
(детальніше... | 8681 байтів ще | Усього: 0)Баланс про сплату абонента за воду - тепер на сайті
ГКП Николаевводоканал Шановні городяни! На нашому сайті уведено нову зручність: розділ "Інформація для абонента" (ліворуч на панелі управління). З його використанням миколаївці можуть дізнатися інформацію про стан особового рахунку. Для одержання інформації слід зробити небагато: увести номер особового рахунку, прізвище, номер лічильника холодної води та натиснути пошук.
Розмістив: taras на 20/02/2010 (1074 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Нема води - збираємо сніг!?
ГКП Николаевводоканал Починаючи з четвертої години дня четверга, у Сумах через поламку засувки на очисному колекторі припинено водопостачання усього міста. Аварія сталася через те, що півторатонна засувка не витримала різкого перепаду температур і лопнула. Поки в місті проводилися ремонтні роботи, працівники супермаркетів тішилися чергами - там спочатку розкупили всю питну воду у п'ятилітровій балонах, а потім і в невеликих пляшках. Незважаючи на такі надзвичайні обставини, всі міські школи і дитячі садки працювали - співробітники установ використовували воду з запасів. А безжурні городяни збирали у відра ... сніг, якого на вулицях предостатньо. І жартували, що таким чином влада вирішила уникнути наступаючого паводку. Або чергової аварії!? (http://www.facts.kiev.ua)
Розмістив: taras на 20/02/2010 (1033 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Львів'яни заборгували за воду 84 млн грн.
ГКП Николаевводоканал В січні жителі Львова на 78% розрахувалися за спожиту воду, недоплативши "Львівводоканалу" 1,8 млн грн. Отже, станом на 1 лютого 2010 року заборгованість населення міста за послуги водопостачання досягла 84 млн грн. "Спільними зусиллями ми налагодили цілодобову подачу води в місто. Для цього збільшили час роботи насосних станцій. Потім зросли наші зобов'язання перед енергетиками. Таке додаткове фінансове навантаження при стрімкому зниженні платежів від населення ставить під загрозу здатність "Львівводоканалу" підтримувати цілодобову роботу насосних станцій", - повідомив директор ЛКП "Львівводоканал" Заплатинський. Він звернувся до жителів міста із закликом сплатити рахунки за спожиту воду. "Лише від справної оплати жителів залежить, чи зможемо ми витримати цілодобовий режим подачі води в майбутньому", - заявив Заплатинський. В той же час, як повідомили у Львівській міській раді, заборгованість споживачів перед ЛКП "Львівтеплоенерго" станом на 15 лютого складала 139 млн грн. Тоді як "Львівтеплоенерго" заборгувало ДК "Газ України" 124 млн 938 тис. грн. (http://news.finance.ua).
Розмістив: taras на 19/02/2010 (1037 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)17 лютого в Луганську без води залишилися понад 130 тис. споживачів
"Луганське енергетичне об'єднання" припинило постачання електроенергії концесіонеру міськводоканалу - "Луганськвода", яка завинила компанії 107 млн грн. Без води залишилися понад 130 тис. споживачів. Місцева влада впевнена, що прокуратура визнає неправомірність дій постачальника, тому сподіваються реструктуризувати борг "Луганськводи". А в МінЖКГ очікують, що такий механізм тиску почнуть використовувати й інші постачальники енергоносіїв. У результаті "Луганськвода" вимушено припинила подачу води в деякі райони Луганська і прилеглі міста ", щоб уникнути затоплення вулиць каналізаційними стоками". У повідомленні компанії було зазначено, що від холодного, гарячого водопостачання та опалення опинилися відключені понад 1 млн споживачів, проте пізніше в компанії уточнили, що без води залишилися 130 тис. споживачів. За словами пана Маслак, приводом для припинення постачання електроенергії став борг концесіонера у розмірі 107 млн грн, що з'явився з-за економічно необгрунтованих тарифів на послуги водопостачання (покривають лише 70% собівартості послуги) та невиконання Кабміном своїх зобов'язань з відшкодування різниці в тарифах . «Луганськвода» ще в 2009 році направила в Мінфін документи, необхідні для отримання дотацій, але в міністерстві саботують рішення цього питання, - говорить голова ради директорів ТОВ "Укрводоканал` (управляє компанією `Луганськвода`) В. Михайле .- Держава повинна виплатити нам 63 млн грн на покриття тарифної різниці ". Міністр з питань ЖКГ О. Кучеренко зазначив, що згідно зі ст. 6 закону" Про питну воду та питне водопостачання ", відключати водопостачальні підприємства від електроенергії заборонено." Місцева влада має подати звернення до прокуратури, оскільки були відключені стратегічні об'єкти. Втім, сподіватися на реструктуризацію боргу буде складно, тому що навряд чи компанія зможе і далі виконувати свої зобов'язання в термін і не накопичувати заборгованість. Це пов'язано з неспроможністю тарифної політики в галузі ЖКГ ", - заявив міністр. Він визнав, що діючі тарифи не покривають витрат на надання послуг, але збільшення їх вартості загрожує різким падінням рівня оплати: населення і так оплачує лише 40-50% (http: / / lugansk.proua.com).
Розмістив: taras на 19/02/2010 (1099 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Проблеми киян миколаївців не торкнуться
ГКП Николаевводоканал Як уже повідомлялося, вода з київських кранів буде з запахом риби. Про це попередив «Київводоканал», пояснюючи проблему погодними умовами. Зокрема, на водозабірних станціях на Дніпрі і Десні, під товстим шаром льоду, через відсутність кисню гине риба, яка забиває решітки водозаборів, виникає гниль. У цих умовах на водоочисних станціях не передбачена система нейтралізації запахів. Як пояснила начальник лабораторії чистої води МКП "Миколаївводоканал" В. І. Андрєєва, проблема киян мине миколаївців, тому що в цьому напрямку підприємством ведеться колосальна випереджальна робота із запобігання подібних проявів. Зокрема, в районі водозабору біля с. Микільське Херсонської області рубиться крига, в окремих місцях б'ються лунки, щоб збільшити приплив кисню в дніпровську воду. Значить, допомогти рибі перезимувати досить холодну зиму. З іншого боку, регулярний аналіз якості питної води, що подається до міста, говорить про те, що миколаївці можуть не турбуватися.
Розмістив: taras на 19/02/2010 (1086 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)У Києві вода з кранів запахне рибою
ГКП Николаевводоканал Вода з кранів буде з запахом риби, попереджає «Київводоканал» і просить мерію дати 47 млн грн. для закупівлі засобів очищення. Проблема виникла через погоду. «Водозабірні станції у нас на Дніпрі і Десні. Під товстим шаром льоду через відсутність кисню гине риба, яка забиває решітки водозаборів, виникає гниль. На водоочисних станціях не передбачена система нейтралізації запахів », - розповів нам начальник служби соцрозвитку« Київводоканалу »Ф. Судніцин. У міській СЕС запевняють, що «рибного» водою отруїтися неможливо. «Вона хіба що буде віддавати рибним запахом, але це не небезпечно», - розповів С. Тимошенко, заввідділом екології. У КМДА поки не говорять, чи зможуть знайти кошти. А в рибінспекції запевняють, що намагаються самі вирішити проблему. «Ми постійно ламаємо лід на затоках бензопилами», - розповідає А. Неліпа, голова громадського об'єднання рибалок України (www.segodnya.ua).
Розмістив: taras на 19/02/2010 (991 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)В Запоріжжі - найдорожча вода
Мешканці Запоріжжя платять за воду майже в два з половиною рази більше, ніж жителі Енергодара. Про це йшлося на розширеній колегії ЖКГ Запорізької облдержадміністрації. Зокрема, у Запоріжжі тариф на водопостачання - 3,54 гривні, в Енергодарі - всього 1,42 грн. Нагадаємо, що згідно з угодою з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), який виділив Запоріжжю кредит на реконструкцію «Водоканалу», міська влада зобов'язані переглядати тарифи на воду кожні півроку - в січні і липні.
Розмістив: taras на 19/02/2010 (1162 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Суми залишилися без води
ГКП Николаевводоканал У Сумах відключено водопостачання через аварію на очисному колекторі на вул. Прокоф'єва. За інформацією директора комунального підприємства "Міськводоканал" В.Гури, воду відключили через те, що стався прорив засувки на колекторі. "25-градусний мороз засувка витримала, а тепер размерзлась", - прокоментував Гура. За його словами, воду включать після заміни засувки, передає Утро.ua.
Розмістив: taras на 19/02/2010 (974 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 ]
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.77 секунди