RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією
· Річний інвестиційний план на 2019 рік

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Чи є підстави підвищення тарифів? Кажуть, що немає
ГКП Николаевводоканал Як заявив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства А.Близнюк під час брифінгу напередодні засідання Кабінету Міністрів України, сьогодні немає підстав для підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги. Він констатував, що житлово-комунальне господарство є збитковим і не може розвиватися, тому надія – на інвестиції. З останнім важко не погодитися. Поруч із тим «тарифне» питання все-таки лишається відкритим. Зокрема, посилаючись на інформацію про тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення по базових підприємствах (станом на 1.06.2012 р.) і розміщену на сайті Мінрегіонбуду, їх «левова» частка в Україні не відповідає фактичній собівартості. Зокрема, в Миколаєві – одні з найнижчих тарифів серед 27-ми базових водоканалів держави. Тож рівень відшкодування миколаївськими тарифами собівартості з водопостачання для населення – 63,3% (21-е місце), з водовідведення – 71,2% (16-е місце). Втім, є такі міста, де ситуація ще гірше. Незважаючи на це, цього року тарифи у 22-х містах України все-таки підвищували (за виключенням Миколаєва, Дніпропетровська, Кіровограду, Луганська, Одеси, Черкас, Сум), але це нічого не змінило. Додамо, що невідповідність тарифів фактичній собівартості призводить до зростання рівня збитковості комунальних підприємств, досягнувши за останні роки багатомільйонної позначки.
Розмістив: taras на 11/07/2012 (982 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Корабельний поки без води. Там аварія
ГКП Николаевводоканал Сьогодні, 11 липня, в 11.00 на водогоні-тисячнику, що подає воду з очисних споруд водопроводу до Корабельного району, трапилася аварія. Через неможливість проводити ремонтні роботи на мережах під високим тиском (хоча ця технологія використовується часто), прийнято рішення перекрити водопостачання. Виявилося, вийшла з ладу ділянка, що знаходиться на глибині 3-х метрів неподалік від самих споруд на "зеленій" зоні. Як вдалося встановити станом на 14.30, в безперервному режимі роботи силами бригади водовідників підприємства вже проведена установка хомутів, проводиться "обчеканювання", а також монтаж засувок. Роботи ускладнюються величезною кількістю води в ямі. Як припускають фахівці, очікуваний час відновлення водопостачання в районі - 17.00. Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
Розмістив: taras на 11/07/2012 (806 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)В Україні бракує не тільки води, але і грошей для ЖКГ
ГКП Николаевводоканал Так можна прокоментувати дані Мінрегіонбуду, опубліковані на сайті "України комунальної". Наразі Україна найгірше забезпечена питною водою в порівнянні з іншими європейськими державами. У нас на людину припадає 1 тис. куб.м. води на рік, у Німеччині та Франції - 2, в Росії - 3 тисячі кубометрів. Водночас близько 18 тисяч українських населених пунктів досі не мають централізованого водопостачання, водовідведення, доступу до питної води. Але не тільки це турбує чиновників. На думку начальника управління ЖКГ Миколаївської ОДА Є.Гладкова, не всі кошти, передбачені загальнодержавною цільовою програмою «Питна вода України» на 2011-2020 роки, вдається своєчасно використати на потреби громад. Зокрема, за результатами 2011 року в області велися роботи з будівництва та реконструкції на 64 водопровідних очисних спорудах (завершено роботи на 23-х спорудах); йшло будівництво та реконструкція на 11 водопровідних насосних станціях (завершено на 8-ми); працювали на 50 артезіанських свердловинах (завершено на 40). «Саме через те, що кошти для фінансування програми «Питна вода» надійшли на рахунки тільки в грудні 2011 року, наші підрядники не встигли завершити роботи, - сказав чиновник. - Деякі комунальники і селищні ради області просто не встигли в такий короткий час провести тендерів на закупівлі робіт. Як результат – частина коштів залишилася невикористаною, їх повернули до державного бюджету» (http://jkg-portal.com.ua).
Розмістив: taras на 03/07/2012 (891 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Мінрегіон обіцяє систематизувати моніторинг ЖКГ
ГКП Николаевводоканал Мінрегіонбуд України уніфікувало звітність, а також планує концентрацію державних цільових програм, про що повідомив перший заступник очільника Мінрегіону О.Аліпов на засіданні виїзної Колегії Міністерства у Дніпропетровську. «25 травня підписано наказ Міністерства, яким уніфіковано галузеву звітність, удосконалено її форми, запроваджено моніторинг показників якості житлово-комунальних послуг. Наступним кроком стане автоматизація процесу моніторингу та оцінки результатів. Кожен керівник зможе самостійно оцінити свою роботу і порівняти її результати з показниками інших підприємств або ж із середніми в галузі», – сказав О.Аліпов. За його словами, аналогічні єдині принципи повинні закладатися і на рівні державних програм. «Програмою економічних реформ визначена необхідність скорочення державних цільових програм. Зараз ми маємо 2 діючі і ще 3 програми знаходяться на стадіях розробки та погодження. Ми звернулися до Прем’єр-міністра з пропозицією "зняти" доручення щодо розроблення програм, розробивши замість них єдину державну цільову програму модернізації та розвитку ЖКГ. Пропозиція підтримана і ця робота вже розпочинається». Як наголосив О.Аліпов, нова програма врахує досвід попередніх, а чинна Загальнодержавна програма реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009 – 2014 роки діятиме протягом запланованого терміну (http://jkg-portal.com.ua).
Розмістив: taras на 27/06/2012 (935 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Угоду ратифіковано. Що далі?
ГКП Николаевводоканал Як уже повідомлялося, Верховна Рада України ухвалила Закон "Про ратифікацію Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Розвиток системи водопосточання та водовідведення в місті Миколаїв"). Відповідно до цього найближчим часом будуть реалізовані наступні етапи: розроблено план закупівель, скориговано проектну і тендерну документацію, організовано тендерні конкурси на визначення підрядних організацій на виконання ремонтно-будівельних робіт. До того ж, заплановані тендери на поставку обладнання та його безпосередній монтаж. Що стосується останнього, передбачено провести повну заміну аварійних водопровідних та каналізаційних мереж, в тому числі, колектори, а також оновити запірну арматуру різних діаметрів; відремонтувати насосні станції водопроводу та каналізації, замінити електроустаткування, в тому числі, електромеханічне. Не обійдеться і без придбання кришок люків, установки системи вентиляції на колекторах, а також системи SCADA на насосних станціях. Суттєве місце посідають і роботи щодо заміни лабораторного обладнання на очисних спорудах водопроводу, очисних спорудах каналізації, а також оновлення бази даних абонентів підприємства. Як підтвердили європейці, вони зацікавлені у скорішому покращенні якості послуг з водопостачання та водовідведення, що буде значним внеском щодо збереження навколишнього природного середовища країн Дунайсько-Причорноморського басейну.
Розмістив: taras на 25/06/2012 (1005 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Зношені системи водопостачання: в Україні та Миколаєві
ГКП Николаевводоканал Як повідомив Міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України А.Близнюк, рівень зношеності систем водопостачання в Україні складає 54%, очисні споруди - 58%. Загалом кажучи, вони побудовані ще в радянські часи. Він повідомив, що в цілому центральним водопостачанням в Україні сьогодні забезпечені 63,9% населення. Міське населення забезпечене центральним водопостачанням на 83,3%, сільське - на 24,6%. Нагадаємо, що в Миколаєві картина дещо краща: загальний знос очисних споруд водопроводу, збудованих у 1958 році, складає тільки 43%, в аварійному стані - близько 55 км мереж. Виходить, що в обласному центрі картина значно краща, але до ідеальної ще далеко. Надія - на якісне та ефективне впровадження інвестпроекту.
Розмістив: taras на 25/06/2012 (977 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Знайшли винного у крадіжці дороги вздовж водогону?
ГКП Николаевводоканал До Жовтневого райсуду передано справу з обвинувачення 36-річного мешканця району, який буцімто викрав залізобетонні плити, що йшли вздовж центрального водогону "Дніпро - Миколаїв". Нагадаємо, що часом раніше МКП "Миколаївводоканал" звернулося до чергової частини Жовтневого РВВС щодо крадіжок, що нанесли збитки підприємству. Слідчі підозрюють, що молодик вже скоював подібний демонтаж плит шляху, що йшов від залізничної станції "Котляреве" до Жовтневого водосховища. Зловмисник залучав до цього власників автокранів та вантажівок, яким пояснював, що плити належать саме йому. Далі награбоване вивозилося за межі області, де було реалізовано. За фактом крадіжки слідчий відділ Жовтневого РВВС УМВС України в Миколаївській області відкрив кримінальну справу за ознаками ч.1 ст.185 КК України, санкція якого передбачає покарання у вигляді штрафу до 50 неоподаткованих мінімумів прибутків громадян або примусові роботи терміном до двох років, або позбавлення волі до трьох років.
Розмістив: taras на 21/06/2012 (910 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Верховна Рада підтримала наміри Миколаєва
ГКП Николаевводоканал Вітаємо! Верховна Рада України ухвалила Закон "Про ратифікацію Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Розвитком системи водопосточання та водовідведення в місті Миколаїв) та Листа про внесення змін до Фінансової угоди між Україною та Європейським інветиційним банком (Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв)". Проект "Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв" реалізується з метою забезпечення європейського рівня екологічної безпеки, досягнення повної відповідності національним стандартам щодо очищення стічних вод, приведення системи очистки та подачі споживачам питної води до європейських стандартів. Згідно з Угодою, реалізація проекту розрахована на використання матеріально-технічних ресурсів вітчизняних та зарубіжних виробників, що сприятиме створенню нових робочих місць. Загальна вартість проекту становитиме 31,08 млн. євро, національні ресурси (кошти місцевого бюджету, кошти підприємства та грантові кошти) - 15,54 млн. євро; позикові кошти - 15,54 млн. євро. Відповідальним виконавцем є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, бенефіціар - Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал", позичальник - Україна, кредитор - Європейський інвестиційний банк Умови кредитування Європейського інвестиційного банку передбачають: термін надання кредиту - 8 років, відстрочка повернення кредиту - 3 роки, процентна ставка - LIBOR +0,55%, комісія банку - 1%, ставка плати за зобовязання (збереження кредиту) - 0%. Джерелом погашення кредиту визначено прибуток Міського комунального підприємства "Миколаївводоканал". Повернення кредиту передбачається щорічно частками. Відповідний законопроект зареєстровано за №0259.
Розмістив: taras на 20/06/2012 (1018 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Міністр Анатолій Близнюк - за точний облік ресурсів
ГКП Николаевводоканал Кардинальні перетворення у сфері ЖКГ починаються із запровадження всебічного обліку використаних і спожитих ресурсів, товарів та послуг. До якомога швидшого встановлення лічильників країну підштовхує необхідність розпочати глибоку модернізацію систем життєзабезпечення. Про це повідомив очільник Мінрегіону А.Близнюк під час наради у Донецькій ОДА, присвяченій реалізації соціальної ініціативи Президента «Доступне житло» та підготовки ЖКГ до зими. Однак, на переконання міністра, повсюдне встановлення лічильників води і тепла повинне відбуватися паралельно із підвищенням класу точності цього обладнання (http://minregion.gov.ua).
Розмістив: taras на 18/06/2012 (932 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)"Миколаївводоканал" проти журналістських спекуляцій
ГКП Николаевводоканал Як повідомило 11 червня 2012 р. видання "Преступности. НЕТ", МКП "Миколаївводоканал" в цьому році додатково придбало палива на 11 млн. грн. Ця інформація не відповідає дійсності. Пояснюємо, що 16.02.2012 р. МКП "Миколаївводоканал" на підставі результатів відкритих торгів уклало договір куплі-продажу паливно-мастильних матеріалів на суму 10 007 947,30 грн., а 29.03.2012 р. вищезгаданий договір був розірваний через неможливість продавця постачати ПММ за цінами, зазначеними в документі. Оскільки підприємство постійно закуповує паливо протягом року, виникла потреба провести новий тендер, який і був проведений, і на підставі якого 10.06.2012 р. укладено новий договір купівлі-продажу паливно-мастильних матеріалів на суму 11 867 237,62 грн. Таким чином, МКП "Миколаївводоканал" не здійснювало додаткову закупівлю, а провело нові конкурсні торги та уклало новий договір куплі-продажу паливно-мастильних матеріалів.
Розмістив: taras на 12/06/2012 (1099 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 ]
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.27 секунди