RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
Верховна Рада підтримала наміри Миколаєва
ГКП Николаевводоканал Вітаємо! Верховна Рада України ухвалила Закон "Про ратифікацію Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком (Розвитком системи водопосточання та водовідведення в місті Миколаїв) та Листа про внесення змін до Фінансової угоди між Україною та Європейським інветиційним банком (Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв)". Проект "Розвиток системи водопостачання та водовідведення в місті Миколаїв" реалізується з метою забезпечення європейського рівня екологічної безпеки, досягнення повної відповідності національним стандартам щодо очищення стічних вод, приведення системи очистки та подачі споживачам питної води до європейських стандартів. Згідно з Угодою, реалізація проекту розрахована на використання матеріально-технічних ресурсів вітчизняних та зарубіжних виробників, що сприятиме створенню нових робочих місць. Загальна вартість проекту становитиме 31,08 млн. євро, національні ресурси (кошти місцевого бюджету, кошти підприємства та грантові кошти) - 15,54 млн. євро; позикові кошти - 15,54 млн. євро. Відповідальним виконавцем є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, бенефіціар - Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал", позичальник - Україна, кредитор - Європейський інвестиційний банк Умови кредитування Європейського інвестиційного банку передбачають: термін надання кредиту - 8 років, відстрочка повернення кредиту - 3 роки, процентна ставка - LIBOR +0,55%, комісія банку - 1%, ставка плати за зобовязання (збереження кредиту) - 0%. Джерелом погашення кредиту визначено прибуток Міського комунального підприємства "Миколаївводоканал". Повернення кредиту передбачається щорічно частками. Відповідний законопроект зареєстровано за №0259.
Розмістив: taras на 20/06/2012 (947 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Міністр Анатолій Близнюк - за точний облік ресурсів
ГКП Николаевводоканал Кардинальні перетворення у сфері ЖКГ починаються із запровадження всебічного обліку використаних і спожитих ресурсів, товарів та послуг. До якомога швидшого встановлення лічильників країну підштовхує необхідність розпочати глибоку модернізацію систем життєзабезпечення. Про це повідомив очільник Мінрегіону А.Близнюк під час наради у Донецькій ОДА, присвяченій реалізації соціальної ініціативи Президента «Доступне житло» та підготовки ЖКГ до зими. Однак, на переконання міністра, повсюдне встановлення лічильників води і тепла повинне відбуватися паралельно із підвищенням класу точності цього обладнання (http://minregion.gov.ua).
Розмістив: taras на 18/06/2012 (810 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)"Миколаївводоканал" проти журналістських спекуляцій
ГКП Николаевводоканал Як повідомило 11 червня 2012 р. видання "Преступности. НЕТ", МКП "Миколаївводоканал" в цьому році додатково придбало палива на 11 млн. грн. Ця інформація не відповідає дійсності. Пояснюємо, що 16.02.2012 р. МКП "Миколаївводоканал" на підставі результатів відкритих торгів уклало договір куплі-продажу паливно-мастильних матеріалів на суму 10 007 947,30 грн., а 29.03.2012 р. вищезгаданий договір був розірваний через неможливість продавця постачати ПММ за цінами, зазначеними в документі. Оскільки підприємство постійно закуповує паливо протягом року, виникла потреба провести новий тендер, який і був проведений, і на підставі якого 10.06.2012 р. укладено новий договір купівлі-продажу паливно-мастильних матеріалів на суму 11 867 237,62 грн. Таким чином, МКП "Миколаївводоканал" не здійснювало додаткову закупівлю, а провело нові конкурсні торги та уклало новий договір куплі-продажу паливно-мастильних матеріалів.
Розмістив: taras на 12/06/2012 (1019 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Корабельний район може спати спокійно. А Водоканал?
ГКП Николаевводоканал Як повідомлялося, останнім часом на території Корабельного району сталося кілька техногенних аварій, які погіршили функціонування мереж цієї частини міста. Як повідомили у відділі каналізаційної мережі, станом на 8 червня в результаті ліквідації наслідків від надзвичайної ситуації, пов'язаної із руйнуванням каналізаційного колектору діаметром 400 мм по пр. Жовтневому, 321, виконано наступне. По-перше, з метою недопущення скидання неочищених стічних вод на територію Корабельного району аварійне водовідведення виконано в обхід ушкодженого резервним колектором. По-друге, на місці багатометрових обвалів із використанням спецтехніки самостійно проведено всі необхідні аварійно-відновлювальні роботи, в результаті яких перекладено близько 55 м 400-мм мережі на глибині близько 5 м. По-третє, одночасно з тим сталося ще кілька аварій, які ускладнювали відвід стоків на насосну станцію каналізації №17. Зрештою, і ці недоліки були своєчасно та якісно виправлені. За попередніми підрахунками, на проведення першочергових робіт МКП "Миколаївводоканал" вже витратив близько 170 тис. грн., причому загальний обсяг збитків, пов'язаних із виникненням надзвичайних ситуацій по пр. Жовтневому, склав біля 390 тис. грн. Незважаючи на це, не всі роботи завершено. Саме тому підприємство звернулося до міської влади: тільки вона може посприяти виділенню додаткових грошей з резервного фонду міського бюджету на завершення всіх відновлювальних робіт за вказаною адресою в Корабельному районі.
Розмістив: taras на 08/06/2012 (990 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Народні депутати підтримали наміри "Миколаївводоканалу"
ГКП Николаевводоканал 7 червня Комітет з питань європейської інтеграції Верховної Ради України рекомендує Парламенту ратифікувати Фінансову угоду між Україною та ЄІБ ("Розвиток системи водопосточання та водовідведення в місті Миколаїв) та Лист про внесення змін до Фінансової угоди між Україною та ЄІБ. На засіданні зазначалося, що Проект реалізується з метою забезпечення єврорівня екологічної безпеки, досягнення повної відповідності національним стандартам щодо очищення стічних вод, приведення системи очистки та подачі споживачам питної води до європейських стандартів. Під час обговорення зауважувалося, що реалізація проекту розрахована на використання матеріально-технічних ресурсів вітчизняних та зарубіжних виробників, що сприятиме створенню нових робочих місць. Загальна вартість проекту становитиме 31,08 млн. євро, національні ресурси (кошти місцевого бюджету, кошти підприємства та грантові кошти) - 15,54 млн. євро; позикові кошти - 15,54 млн. євро. Відповідальним виконавцем є Мінрегіонбуд України, бенефіціар - "Миколаївводоканал", позичальник - Україна, кредитор - ЄІБ. Зазначалося, що умови кредитування банку передбачають: термін надання кредиту - 8 років, відстрочка його повернення - 3 роки, процентна ставка LIBOR +0,55%, комісія банку - 1%, ставка плати за зобов´язання (збереження кредиту) - 0%. Джерелом погашення кредиту визначено прибуток МКП "Миколаївводоканал". Повернення кредиту передбачається щорічно частками. Листом про внесення змін до Фінансової угоди, наголошувалося під час обговорення, вносяться дві основні зміни до тексту Угоди. А саме: виключено посилання на грант Європейського Союзу, а також у тексті Фінансової Угоди вилучено слова "Грант", "Грантова угода"; внесено зміни щодо дати, з якої Позичальник має починати сплачувати банкові комісію за зобо´язаннями (зокрема, зазначено, що "Позичальник сплачує банкові комісію за зобов´язаннями з дати ратифікації Угоди", а не з дати її підписання, як це передбачалося у підписаній 02.02.2010 Фінансовій угоді). Відповідний законопроект зареєстровано за №0259 (portal.rada.gov.ua).
Розмістив: taras на 08/06/2012 (707 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Комунальників залишили сам-на-сам із боргами?
ГКП Николаевводоканал 7 червня відбулося перше засідання робочої групи з питань розробки довгострокового проекту «Ефективне використання економічних ресурсів міста Миколаєва». Його очолив перший заступник міського голови Ю.Андрієнко. Під час заходу начальник управління економіки та інвестицій Т.Шуліченко розповіла про діяльність в 2012 році миколаївських комунальників. Зокрема, нині діє 41 комунальне підприємство, з яких шість, на жаль, не ведуть господарську діяльність. Загальний прибуток усіх підприємств від основної діяльності в І-му кварталі поточного року склав 77895,00 тис. грн., що на 10% менше запланованого. Плановий показник чистого прибутку КП склав 423,75 тис. грн. Однак фактично отримано 513,6 тис. грн, тобто 120 % від плану. Станом на 1 квітня на комунальних підприємствах працювало 4519 городян. Загальний обсяг дебіторської заборгованості комунальних підприємств станом на 1 квітня досяг позначки 31915,9 тис. грн., з початку 2012 року розмір заборгованості зменшився на 6 %. Що стосується кредиторської заборгованості, то вона склала 15251,6 тис. грн., що на 24 % менше, ніж на початок року (gorsovet.mk.ua).
Розмістив: taras на 08/06/2012 (667 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Зі святом, миколаївський журналісте!
ГКП Николаевводоканал Вітаючи із Днем української журналістики, бажаємо кожному, хто об'єктивно та правдиво висвітлює діяльність МКП "Миколаївводоканал" - одного з найбільших комунальних підприємств на півдні країни - міцного здоров'я, родинного затишку, злагоди. Нехай Ваші професійні здобутки стануть окрасою нашого корабельного міста, а яскраві матеріали зміцнять авторитет та повагу комунальників серед нашого населення. Щиро вдячні за увагу і турботу, професіоналізм та чесність!
Розмістив: taras на 06/06/2012 (704 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Чи підтримають Водоканал депутати?
ГКП Николаевводоканал Сьогодні, 31 травня, розпочала свою роботу чергова сесія Миколаївської міської ради. Одним із питань порядку денного, винесеного на розгляд народних обранців, - "Про надання згоди на отримання кредитів МКП "Миколаївводоканал". Зокрема, планується одержати згоду на укладання підприємством окремих кредитних угод, кожна не більше 2,0 млн. грн., протягом 1 року для здійснення розрахунків за енергоносії, матеріали та своєчасної виплати заробітної плати у зв'язку з нерівномірністю надходження коштів від споживачів підприємства. Очікується, що депутати підуть назустріч і підприємству, і тим перешкодам, які ми мусимо долати разом.
Розмістив: taras на 31/05/2012 (1154 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Всупереч колекторному лиху міського масштабу
ГКП Николаевводоканал Ці слова стали мотивом виступу начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту Миколаївського міськвиконкому О.Герасимені. Він підкреслив, що сьогодні в Миколаєві в аварійному стані перебуває близько 77 км каналізаційних мереж, що вимагають оперативної заміни. Зокрема, тільки в травні цього року трапилися неприємності, на щастя, які не призвели до небезпечних наслідків. Тоді були зафіксовані "провали" мереж по вул. Адм. Макарова (глибина - 2 м, довжина - 50 м.), пр. Жовтневому (глибина - 3 м., довжина - 1, 1 км.) та ін. Основна причина, - підкреслив О.Герасименя, - газова корозія склепінь самопливних каналізаційних колекторів внаслідок довготривалого використання. Як розповів інженер цивільної оборони МКП «Миколаївводоканал» І.Фотуйма, частина цих мереж прокладені ще до війни, їх ресурс давно вичерпаний. Для усунення подібних проблем тільки по вул. Адм. Макарова сьогодні потрібні близько 3,4 млн. грн. Для «Миколаївводоканалу» така сума непідйомна, хоча проводити заміну магістралей підприємство зобов'язане. Тільки цього року на такі роботи комунальники вже витратили близько 200 тис. грн., і це - не межа. - На жаль, ви поки залишаєтеся один на один з проблемою, - сказав О.Герасименя. - Поки МНС України не оцінило розміри того, що сталося, ми не можемо виділити кошти з резервного фонду. Виходячи з цього чиновник запропонував внести зміни в номенклатуру матеріального резерву міста і запастися каналізаційними трубами необхідного діаметра, щоб не сталося в Миколаєві колекторногго лиха. Крім того, питання про виділення коштів на ремонт каналізації по вул.Адм. Макарова і пр.Жовтневому винесуть на розгляд депутатської планово-бюджетної комісії, додав чиновник.
Розмістив: taras на 31/05/2012 (808 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Президент підтримав "Миколаївводоканал"
ГКП Николаевводоканал Президент В.Янукович запропонував Верховній Раді ратифікувати фінансову угоду про розвиток системи водопостачання та водоотведення в Миколаєві. Про це йдеться в законопроекті №0259, зареєстрованому в парламенті 23 травня. Передбачається, що угода між Україною та ЄІБ вступить в силу з дати направлення Європейським інвестиційним банком листа, в якому підтверджується виконання Україною встановлених угодою умов. Нагадаємо, що загальний обсяг проекту - 31080000 євро, позикові кошти - 15,54 млн євро, а решта буде покладена на місцевий бюджет, а також гранти. Відповідальним виконавцем проекту виступить Мінрегіонбуд України, бенефіціаром - МКП "Миколаївводоканал", кредитором - ЄІБ. Президент зазначив, що ратифікація фінансової угоди з ЄІБ про розвиток системи водопостачання та водовідведення в Миколаєві буде сприяти забезпеченню високого рівня екологічної безпеки системи водопостачання та водовідведення в Миколаєві, досягнення відповідності національним стандартам очищення стічних вод (за матеріалами ЗМІ).
Розмістив: taras на 28/05/2012 (911 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 ]
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.26 секунди