RSS 2.0   Сделать стартовой   Добавить в избранное
· Головна
· Керівництво
· Передача показників водомірів
· Галерея
· Архів статей
· Каталог посилань
· Каталог файлів
· Інформація для абонента
· Пошук на сайті
· Саме популярне
· Статистика сайту
· Додати новину
· Адміністрація

Наші послуги
· Нормы
· Телефони та реквізити
· Розпорядок роботи абон. відділу
· Відключення боржників
· Нормативно-правова база
· Оформлення житлових субсидій
· Нормативно-правова база - стар.
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Запрошення до участі у торгах
·  INTERNATIONAL INVITATION FOR TENDERS
· Тарифи 2018
· Тарифи в інших країнах
· Тарифи в інших містах України
· Динаміка централізованого водопостачання
· Динаміка централізованого водовідведення
· Складові тарифів
· Тариф на централізоване водопостачання
· Тариф на централізоване водовідведенення
· Методика виконання нарахувань при зміні тарифу
· Додаткові послуги
· Публічна інформація
· Заборгованість з оплати спожитих послуг
· Інвестиційна програма 2017
· Інвестиційна програма 2018
· Антикорупційна програма
· Фінансові звіти
· Мета та цілі діяльності підприємства
· Управління ризиками
· Статут
· Генеральний директор
· Рішення фонду комунального майна
· Правила користування каналізацією

Оберіть мову інтерфейсу:

Для розміщення кнопки-посилання на наш сайт

Миколаївводоканал

розмістить у себе наступний кодПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
Верховна Рада України

МiнЖКГ
Миколаївська Міська Рада

МиколаївГАЗ

Приват24
ПриватБанк - Быстро оплатить

Rambler\'s Top100 Rambler\'s Top100 [Valid RSS]
ВР посилила відповідальність за пошкодження трубопроводів
ГКП Николаевводоканал Верховна Рада України посилила кримінальну відповідальність за втручання у роботу об’єктів водопровідного господарства. Відповідний законопроект про внесення змін до статті 292 ККУ сьогодні, 24 травня, підтримали 243 народні депутати. Згідно із законопроектом, пошкодження чи руйнування магістральних або промислових трубопроводів карається штрафом від 100 до 1 000 неоподаткованих мінімумів громадян, або виправними роботами на строк до 2 років, або обмеженням волі на строк до 5 років, або позбавленням волі на строк до 5 років. Колектив підприємства сподівається, що тепер правоохоронці матимуть більше важелів, щоб зупинити в Миколаєві "брухтовий бум", який вже завдав непоправної багатомільйонної шкоди житлово-комунальному господарству Миколаєва.
Розмістив: taras на 24/05/2012 (920 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)В Лісках до вечора вестимуть роботи на водогоні
ГКП Николаевводоканал Як стало відомо, сьогодні, 22 травня, о 10.00 в районі мкр Ліски, на перетині вул. Крилова і Білої, прямо на проїжджій частині сталася аварія на водогоні 300-мм діаметру, який підживлює кілька сусідніх будинків. У зв'язку з цим там утворилася велика калюжа, яку почали відкачувати фахівці підприємства. Як повідомили у відділі водопровідної мережі, це вже не перший випадок на аварійних мережах підприємства, які все ще трапляються, оперативно замінюються, але які, на жаль, поки що не наздогнати. За попередніми даними, роботи будуть вестися до 17.00 з використанням необхідних матеріально-технічних ресурсів "Миколаївводоканал". У зв'язку з відповідним пониженням тиску можлива відсутність води в декількох сусідніх багатоповерхівках. Приносимо вибачення за тимчасові незручності. Ми працюємо для Вас!
Розмістив: taras на 22/05/2012 (964 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)За останній тиждень обвалився третій колектор
ГКП Николаевводоканал Як повідомили у відділі каналізаційної мережі підприємства, в Миколаєві почастішали факти руйнувань склепінь аварійних каналізаційних колекторів, прокладених по основних магістралях міста. Днями раніше такі факти були зафіксовані в Корабельному районі. Тепер там трапилася вже третя за рахунком аварія: на перетині проспектів Жовтневого та Корабелів, в районі "зеленої зони". Як стверджують фахівці, які через збільшення навантаження через такі обставини тільки сьогодні приступили до заміни 12-метрової аварійної ділянки діаметром 400 мм на глибині близько 3 метрів, з кожним разом все складніше і складніше боротися з такими аваріями, число яких зростає стрімко. За попередніми даними, тільки в цьому районі знаходиться ще близько 10 км аварійних ділянок колекторів, які негайно потрібно замінювати. Надія залишається на те, що в найближчому майбутньому будуть виділені додаткові кошти на заміну всіх аварійних мереж каналізації, які, на жаль, все ще нагадують про себе як в центрі Миколаєва, так і на його околицях. Тим часом МКП "Миколаївводоканал" підраховує завдані збитки.
Розмістив: taras на 22/05/2012 (932 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)В Корабельному районі сталася аварія. Тепер на колекторі
ГКП Николаевводоканал Як повідомили в головній диспетчерській, сьогодні, 17 травня, розпочато роботи по заміні залізобетонного самопливного колектора діаметром 1000 мм, прокладеного на перетині пр. Корабелів та вул. Айвазовського, якраз уздовж транспортної магістралі. Протяжність зруйнованої ділянки - близько 2 м., глибина - 3 м. Але це не все. Сьогодні також ведуться аварійно-відновлювальні роботи по заміні іншої такої ж ділянки: недалеко від ДК культури металургів прорвало менший самопливний колектор діаметром 400 мм та довжиною 2 м. Всі заходи, що проводяться під керівництвом майстра відділу каналізаційної мережі Наталією Махинею, будуть завершені до вечора. Нагадаємо, що це далеко не перший випадок у цьому році, коли руйнуються застарілі мережі підприємства.
Розмістив: taras на 17/05/2012 (896 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Українцям компенсуватимуть підвищення тарифів?
ГКП Николаевводоканал Підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги супроводжуватиметься адресною соціальною допомогою. Про це заявив голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, Валерій Саратов. «Сьогодні над цією проблемою серйозно працює Міністерство соціальної політики, ми беремо активну участь. Населення має зрозуміти, що держава не буде підвищувати тарифи без адекватних кроків на користь людей щодо адресної соціальної допомоги». За його словами, найбільш проблемною є оплата населення за тепло. «Сьогодні держава і уряд мають серйозну проблему через те, що громадяни не мають можливості сплачувати такі високі тарифи», - зазначив Саратов. Він також розповів, що у Великій Британії та Франції використовується термін «енергетична бідність». «Якщо родина сплачує за тепло більше 10% свого бюджету, то держава допомагає їй. У нас сьогодні фактично по регіонам і містам країни так і сплачується десь 10% за теплопостачання і гаряче водопостачання. Тому сьогодні дійсно є проблема, як підвищити тарифи до економічно обґрунтованого рівня, щоб люди мали можливість сплачувати», - зазначив Валерій Саратов (УНІАН).
Розмістив: taras на 17/05/2012 (936 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Держава підтримає водоканали?
ГКП Николаевводоканал Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України взялося до роботи щодо запровадження бюджетного зворотного фінансування у програмах модернізації ЖКГ. В першу чергу, гроші уже в цьому, 2012 році, підуть на економію та імпортозаміщення енергоресурсів, про що повідомив міністр Анатолій Близнюк, виступаючи на конференції «Модернізація житлово-комунального господарства України на основі механізмів державно-приватного партнерства»(15 травня, м. Суми). «В цьому році ми проводимо експеримент, відповідно до якого в бюджеті передбачено 40 млн. грн. на кредити під 3% річних для підприємств та окремих проектів у житлово-комунальному господарстві. Це - перший в історії новітньої України прецедент зворотного бюджетного фінансування, незважаючи на те, що цей метод успішно застосували багато країн світу». За його словами, пріоритетними напрямками та головними критеріями відбору проектів для отримання дешевого державного кредиту стануть термомодернізація будинків у житловій політиці, у теплопостачанні – комплексна установка індивідуального теплового пункту для мікрорайону, селища або міста. У галузі водозабезпечення кошти зможуть отримати проекти, які передбачають перегляд схем водопостачання та перехід до мембранних технологій очищення, а у поводженні з твердими побутовими відходами – технології роздільного збору та переробки сміття, будівництво заводів і полігонів. Словом, будемо чекати на яскраві проекти та їх втілення.
Розмістив: taras на 17/05/2012 (973 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)"До зими готуймось вчасно!" - Василь Тельпіс
ГКП Николаевводоканал Нещодавно на МКП “Миколаївводоканал” за активної участі директора В.С.Тельпіса розробили заходи щодо підготовки підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 рр., зокрема, в частині запобігання виникненню надзвичайних ситуацій у системах газо-, електро-, тепло- і водопостачання. Відповідно до цього найближчим часом будуть відпрацьовані схеми попередження випадків заморожування магістралей та устаткування, посилиться спостереження за за рівнем річкової води в районі насосних станцій каналізації. До того ж, перевіряється готовність до роботи мобільних насосів, відповідної спецтехніки підприємства (трактори ЮМЗ-6 з відкачувальними насосами, спецмашини, мулові насоси), електроустановки, запасні вводи електроспоживання, засоби зв’язку та оповіщення, матеріальні резерви (пісок, бітум, цегла). Одночасно ведеться ремонт пожежних гідрантів, іншого обладнання та устаткування. Штаб підприємства по підготовці до зими очолила начальник виробничо-технічного відділу Т.В.Шаповалова. Як прокоментував цю копітку роботу В.С.Тельпіс, тільки мудрий господар готується до зими заздалегідь. "Ось чому наш колектив завжди готовий до будь-яких природних випробувань", - додав директор.
Розмістив: taras на 10/05/2012 (1005 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Аварія в центрі міста не впливатиме на водопостачання
ГКП Николаевводоканал Такої думки начальник відділу водопровідноі мережі підприємства Л.С.Танцюра. Справа в тім, що сьогодні ввечері, 4 травня, десь о 19.00 сталася аварія на залізобетонному водогоні діаметром 1200 мм в районі вул. Даля і Радісноі, внаслідок чого без води могли опинитися мешканці Лісків і Намиву. На щастя, цього не сталося тому, що в результаті вмілого переключення вдалося локалізувати аварію. По-друге, зроблено все для того, щоб ніхто з мешканців багатоповерхівок не постраждав унаслідок зменшення тиску в мережах. Протягом останніх годин на місці працюють бригади водовідників, які на глибині близько 4 м виконуватимуть аварійно-відновні роботи з використанням важкої спецтехніки навіть цієї ночі та суботнім ранком.
Розмістив: Taras на 04/05/2012 (925 Прочитано)
(детальніше... | 789 байтів ще | Усього: 0)27 квітня населення ПТЗ буде без води
ГКП Николаевводоканал У зв'язку з проведенням аварійно-відновних робіт, у п'ятницю, 27 квітня, буде тимчасово припинено водопостачання з 9.00 до 17.00 у 112-му мікрорайоні Миколаєва (пр. Миру - вул. Космонавтів - пр. Жовтневий - вул. Васляєва). Як повідомили у відділі водопровідноі мережі підприємства, буде проведена заміна ушкодженоі ділянки магістралі. Заклади освіти та охорони здоров'я будуть забезпечені підвізною водою. Перепрошуємо за тимчасові незручності.
Розмістив: Taras на 26/04/2012 (926 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)Борги - не привід відключати Водоканал від електроенергії
ГКП Николаевводоканал Таке формулювання протесту схвалила прокуратура м. Харкова, яка забороняє співробітникам АК "Харківобленерго" йти на крайні заходи і залишати місто без води. Тим не менш, енергетики знеструмили 11 приміщень "Харківводоканалу", зокрема, допоміжні служби підприємства: сервісний центр, електротехнічну лабораторію, центральний склад, ділянку по ремонту автомобілів, службу водомереж. Відомо, що КП "Вода", як і його правонаступник КП "Харківводоканал", припинило сплачувати за електроенергію ще в серпні 2010-го. Загальний борг Водоканалу - близько 280 млн. грн. Як довго він буде, поки що невідомо ("Комсомольская правда в Україні").
Розмістив: taras на 11/04/2012 (1016 Прочитано)
(детальніше... | Усього: 0)[ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109 | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 | 122 | 123 | 124 | 125 | 126 | 127 | 128 | 129 | 130 | 131 | 132 | 133 ]
Web site engines code is Copyright © by PHP-Nuke. Theme Махнач П. Троцкий В.
PHP-Nuke Copyright © 2004 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.26 секунди